Za klasické označila své noční můry čtenářka Hanula. Možná je občas míváte také, padací sny, sny, kdy vás někdo honí a nemůžete se pohnout, sny o zkoušce, kterou nemůžete udělat...

Přečtěte si o nejhorší „výškové můře“ čtenářky Hanuly...


Mám takové klasické noční můry - lezu někam nahoru a pak padám z výšky. Někdo mě honí a já stojím na místě jako přikovaná, mám před maturitou a vím, že ji nedám.... probudím ze zpocená a rozdejchávám to.
Uvědomím si, že už mám dávno po maturitě a že je tedy vše v pořádku.
Horší jsou ty výšky.
Ty mě provází i v životě.
Jezdím hodně po světě a lezu po kopcích, věžích, soutěskách, ale je zajímavé, že nejhorší „výškové můry“, které se uskutečnily jsem měla v té naše česko-slovenské kotlině.
Jako -náctiletá výlet do Slovenského ráje - paráda - ale žebříky, přes něž padaly dolů vodopády - ach ju. Lezla jsem srdnatě, ale na jednom hezky vysokém žebířku jsem se zarazila a nemohla udělat ani krok - psychika ochromila moji mysl. Tak a teď spadnu - průvodci trvalo dost dlouho, než mě ke kroku přesvědčil.
Další „můra“ mě dohnala na hradě Rabí - lezli jsme na docela malou věž - ale ty schody - jak vidím skrz schody dolů, nezvládám.
Tady jsem nakonec musela potupně padnout na čtyři a lezt - slézání bylo ještě horší.
Tuhle fobii už asi nikdy nepřekonám, ale pořád to zkouším....
Hanula

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. 11. 2012: Noční můry

  • Trpíte nočními můrami?
  • Jaká byla ta vaše nejhorší?
  • Přichází vaše noční můry zcela nečekaně, nebo se vám zdají pravidelně při nějaké příležitosti?
  • Už se nějaká vaše noční můra splnila i v reálu?

Své příběhy mi posílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže), a to nejpozději 20. 11. 2012 do 15.00 hodin. Za příspěvek můžete získat dvě zajímavé a tajemné knížky. První z nich je Černá kniha církve od Micheala Hebeise (Knižní klub) a druhá Dänikenův Prorok minulosti (Knižní klub). Abyste ale měla šanci na získání tohoto pěkného dárku, musí být váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

knihakniha

 

 

Reklama