.

Levně vlakem do Německa

Cestování

Levně vlakem do Německa

Jestli hodláte cestovat do Německa, ať přímo, nebo jen na letiště, máme pro vás nejlevnější tip na jízdenku. Jsou to eTickety od Českých drah.

eTiket si lze koupit až dva měsíce předem, nejpozději však 3 dny před odjezdem. Jízdenku zákazník zaplatí platební kartou a vytiskne si ji sám doma na tiskárně, nebo si ji vyzvedne na pokladní přepážce na nádraží (v případě služby TeleTiket).

S eTikety Německo lze vyrazit do Berlína, Drážďan, Hamburku, Stralsundu na Rujáně, Mnichova či Norimberku. eTikety platí ve vybraných spojích EuroCity, tedy vlacích vyšší kvality s pohodlnými moderními vozy, které odpovídají mezinárodním standardům. Pro spojení s městy v blízkém zahraničí jsou vlaky časově výhodnější a především nesrovnatelně levnější než letecká doprava.

Letošní novinky mezi eTikety Německo

Jednodenní výlet do Drážďan, Míšně i na Moritzburg s eTiketem za 26 EUR

Pro snadnou orientaci cestujících vytvořily České dráhy nové webové stránky www.cd.cz a veškeré informace o spojích a cenách získají klienti 24 hodin také na lince Kontaktního centra 840 112 113. Na eShopu Českých drah nebo přes Kontaktní centrum je možné nakupovat jízdní doklady na vlaky kategorií Sp, R, Ex, IC, EC a SC. Zároveň zde dopravce nabízí výběr levných eTiketů do zahraničí a akčních zpátečních jízdenek ČD.

 

 

   
10.05.2010 - Zahraničí - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Zázvorka [*]

    Trochu ve špatný čas umístěný článek, když se dnes píše o válce Sml80

    superkarma: 0 10.05.2010, 12:49:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme