Styl

Levi’s® & Unik: Vyhrajte džínové kolo!

levis

Značka Levi's® zahájila spolupráci s Unik bike, Fixerati a Brother Cycles při výrobě ručně vyráběného a džíny inspirovaného kola Fixie. V duchu kampaně „California Dreaming“ tak slaví letošní jaro a chce podpořit hnutí Fixed Gear Bike, které se rozšířilo z rodného města značky, San Franciska, do celého světa.

levis

Ve spolupráci s Unik bike, belgickou společností na renovaci retro kol, bruselským obchodem Fixerati, specializovaným na dodávky unikátních dílů a doplňků, a londýnskou společností Brother Cycles, proslavenou svými vysoce kvalitními rámy, vytvořil Levi's® jedinečné kolo Fixie, které je kombinací moderního zpracování a tradičního populárního Fixie bike s ikonickými denimovými detaily.

levis

Kolo Levi's® Fixie je ve své kategorii jedinečné - ručně vyrobený rám Brother Cycles, originální design v červené, modré a bílé, po vzoru americké vlajky, lak s džínovými švy a oblouky, typickými pro značku Levi's®. Sedlo a řidítka jsou z denimu navíc ozdobeny bronzovými ručně vyrobenými knoflíky, které mají připomenout autentický, originální a nadčasový styl značky.

levis

Tento exkluzivní sběratelský kousek bude výhrou v celoevropské soutěži, která byla právě zahájena na evropských stránkách www.levi.com.

levis

Online hra „Share and Win“

Během celého měsíce budou mít evropští návštěvníci možnost „podělit se a vyhrát“, a to pouhým doporučením svých oblíbených kousků z aktuální kolekce Levi's® jaro/léto 2011 na svých profilech na Facebooku. Pravidla jsou jednoduchá: čím více kousků přes Facebook přátelům doporučíte, tím větší máte šanci vyhrát exkluzivní kolo Levi's® Fixie.
Tak pokud máte rádi Levi's® i jízdu na kole, navštivte www.levi.com a pusťte se do klikání. 

   
23.02.2011 - Móda - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] oalison [*]

  Takhle kolo vypadá pěkně, ale co ty bílý pláště? Až s tím vyjedu ven budou hned jako prase, děkuji nechám si svoje milovanéSml30

  superkarma: 0 24.02.2011, 15:38:21
 2. avatar
  [1] bonda [*]

  Ani mě nenapadne jít na Facebook a někomu tam něco doporučovat,ať si kolo nechají

  superkarma: 0 23.02.2011, 17:26:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme