Bulvár

Lev. Dejte vale cigaretám...

 

Ani znamení Lva nezůstane při pouti Měsíce ušetřeno jeho návštěvy. Ve dvou až třech dnech, kdy Měsíc znamením Lva prochází, má největší vliv na naše záda, srdce a krevní oběh. Krevní oběh je více zatěžován, a proto se může fyzická zátěž zdát větší než v jiné dny.

Vše, co v těchto dnech uděláte pro své srdce, krevní oběh i záda, působí dvojnásob intenzivně, vyjma operací v této oblasti.

Počasí ve dnech Lva bývá teplé, a to i přesto, že je zamračeno. V létě nás často sužují bouřky a s nimi spojené záplavy.

Tělo

Pozornost byste měli především věnovat vašemu srdci. Osvědčeným receptem na dlouhověkost a coby prevence proti srdečním obtížím je chůze. Třicetiminutová svižná chůze je balzám pro váš krevní oběh. Ve Lvu se také můžete snáze vzdát zlozvyků, které vám komplikují život, třeba kouření. Léky působí velmi intenzivně a nedoporučuje se ani očkování, mohly by se projevit nežádoucí reakce. Pokud probdíte noc, připočtěte to také Luně ve Lvu. Tělo je vnitřně neklidné a celkově trpí nespavostí.

Při úplňku se můžete pokusit odstavit kojence. Pokud nejste trénovaní, nezačínejte se silovým tréninkem právě teď. Chystáte-li se k zubaři, tak při ubývajícím Měsíci, zákrok by měl méně bolet.

Dopřejte si dostatečný odpočinek, zajděte si ke kadeřnici, protože je vhodný čas k zastřižení konečků vlasů. Účes vytvořený ve dnech Lva déle vydrží.

Doma

Domácím pracím není příliš přáno. Vesměs je vhodný čas jen pro důkladné větrání bytu. Můžete se také vrhnout na úklid mrazáku či mražení potravin, eventuálně přesaďte pokojové rostliny. Úspěch vás čeká také při úklidu sklepa, ale víc toho od Lva nečekejte.

Zahrada

Zahradu můžete zrýt, můžete poté vysadit ovocné stromy, sít a sázet zeleninu a květiny, vysévat trávník či ošetřit napadené stromy. Naopak byste neměli zalévat květiny nebo je hnojit, i pletí plevele je pro tentokrát zbytečné. Sklizni se daří u věcí, které se mají sušit.

Pokud pracujete na nějakém rozboru či studii, bude se vám dařit. Nepouštějte se však do jednání o důležitých věcech. Ani vy, ani vaše protistrana nebude chtít ze svých požadavků ustoupit. Raději se věnujte svému partnerovi. Ve vzduchu je romantika, flirt a svádění. Ale také žárlivost! Pozor na zbytečné hádky a žárlivé scény.

Měsíc bude v nejbližších dnech procházet znamením Lva 19. a 20. prosince.

   
28.11.2005 - Společnost - autor: Eliška

Komentáře:

 1. [6] Mialau [*]

  Super, díky.
  Jen jsem myslela, že ten článek o Měsíci ve Lvu je aktuální... Tak holt zejtra u toho kadeřníka vyhodim asi prachy z vokna

  superkarma: 0 28.11.2005, 18:55:23
 2. avatar
  [5] Vivian [*]

  Dnes je ještě Měsíc ve Vahách, zítra bude ve Štíru.

  superkarma: 0 28.11.2005, 17:49:58
 3. avatar
  [4] Vivian [*]

  http://www.slunecnice.cz/product/Lunarni-kalendar/2005/

  superkarma: 0 28.11.2005, 17:49:06
 4. [3] Mialau [*]

  tanecnice: Tak jsem to hledala na netu a tam zase bylo, že měsíc putuje ve Vahách... tak jako nevim......

  superkarma: 0 28.11.2005, 17:17:03
 5. [2] tanecnice [*]

  jo,taky chci k holici,stihnu to? kdo nam poradi? sim sim

  superkarma: 0 28.11.2005, 15:59:09
 6. [1] Mialau [*]

  A dokdy přesně bude Měsíc ve Lvu? Chci se jít zítra ostříhat, tak jestli to ještě bude platit :-)

  superkarma: 0 28.11.2005, 13:02:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme