.

Letošní hubnutí do plavek z toho nejkrásnějšího důvodu neřeší čtenářka Radka-bizonka

Magie

Letošní hubnutí do plavek z toho nejkrásnějšího důvodu neřeší čtenářka Radka-bizonka

Já letos nic takového řešit naštěstí nemusím. Jsem tlustá, ale tak hezky - na bříšku. Čekám své první miminko, píše čtenářka Radka - bizonka. A i když neřeší, hezkou reakci poslala.

Krásný den, milá redakce,
Každý rok touhle dobou začínají vycházet speciály ke všem možným i nemožným časopisům na téma Jak opět získat sexy postavičku po zimě. Já letos nic takového řešit naštěstí nemusím - jsem tlustá, ale tak hezky - na bříšku:-)
Čekám své první miminko a tak těch osm kilo, co jsem přibrala neřeším. Do porodu zbývá měsíc a pak budu mít takového běhání kolem prcka, že těch pár kil snad shodím rychle.
Už teď ale přemýšlím o nějakém cvičení a vhodné péči o tělo po porodu, mimi bude sice vždy na prvním místě, ale proč něco nezačít dělat se svým tělem, když vydrželo všechno to napínání kůže, zvracení a nohy nosily tu váhunavíc, tělo si to zaslouží:-) Tak se moc těším, až ho zmučím na spinningu, při běhání nebo si vychutnám svou oblíbenou masáž, proto hlásím a volám do světa - mějte rády své tělo a starejte se o něj, vždy jde udělat něco malého i většího pro ten pocit, že se v létě chlapy můžou zbláznit a my jsme na sebe pyšné:-)
Vaše Radka - bizonka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

Téma dne 8. dubna 2011

Už hubnete do plavek?

Možná se vám zdá tato otázka poněkud předčasná, ale vezmeme-li v úvahu výkyvy počasí posledních let a k tomu teplotní rekordy, které padají, ani se nenadějeme a léto je tady.  V dnešním tématu nás bude zajímat, zda si už vaše, po zimě „maličko zdeformované“ tělo chystáte do plavek. Své odpovědi na tuto otázku (dlouhé alespoň jako tento odstavec textu) mi posílejte na e-mailovou adresu redakce. Jedna z vás, která odpoví, dostane hezký dárek: Tělovou kosmetiku AVON (viz foto níže).

.Tělová kosmetika AVON

   
08.04.2011 - Příběhy - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] vodfon, kolie [*]

  Tak to ti závidímSml16Sml16Sml16Já už mám děti dospělé a moc ti to štěstí přejuSml59Sml59Sml59Hodně štěstíSml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 08.04.2011, 14:50:50
 2. avatar
  [1] SNÍŽEK [*]

  přeju lehký porod a zdravé miminko,je hezké,že bude na prvním místě.Sml50

  superkarma: 0 08.04.2011, 14:42:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme