píše naše čtenářka s nickem Juričková. I když má malou zahrádku, snaží se ji co nejvíce zužitkovat. Co všechno na ní pěstuje, už se dočtete v jejím příspěvku

Přeji všem čtenářkám příjemný den:-) Nakonec jsem se rozhodla taky přispět. Jelikož letos jsem si poprvé založila svoji vlastní zahrádku:-)Je malinká, ale vejde se mi tam toho vcelku dost. Posuďte sami:-)

Hlavně jsem si tam dala jahody, které děti milují. Těch máme celý záhonek. Na dalším záhonku byly kedluby, ředkvičky a mrkev. Potom hrášek pro děti. Tři sazenice paprik, rajčátka cherry a klasická:-)).A největší chloubou byly salátové okurky, kolem kterých jsem dala fólii, aby se jim lépe dařilo. Nikdo moc nevěřil, že mi na zahrádce vyrostou salátovky. Ale vyrostly, a že jich letos ze dvou sazenic bylo hodně.:-))To byl můj největší letošní úspěch.

Hned vedle zahrádky máme maliny, petrželku, šnytlík, měsíční jahůdky:-). Jen bazalka mi nevyrostla:-(,tak příští rok zkusím znovu a i jiné bylinky, které jsem si zatím kupovala v zelenině.

A málem bych zapomněla, ještě jsem si letos pořídila keříček angreštu a červeného rybízu....:-)),tak snad příští rok, už se něčeho dočkáme:-)

Zahrádka je moje radost, můj relax:-)

Mějte se hezky,a přeji podařené pěstovnání:-)

Juričková

Milá Juričková, tomu se říká maximální výtěžnost.

text nebyl rdakčně upraven

 

Reklama