Ta přináší do vybraných aquaparků spoustu vodní zábavy. Poslední zastávkou v programu je Aquapalace Praha - největší český aquapark. Zde se Aquamánie uskuteční v sobotu 25.8. od 13 hodin do 17 hodin.

aqua

Letos Aquamánie navštívila i nejnovější aquapark - Aquacentrum Pardubice, byli jsme ve Vodním ráji v Jihlavě a také v aquaparku v Olešné na severní Moravě. Ta nejlepší místa pro vodní zábavu jsou každým rokem pečlivě vybírána.

Aquamánie láká na zajímavý soutěžní program pro celé rodiny. Kromě vodní zábavy a soutěží se malí návštěvníci také dozvědí informace o bezpečném koupání, třeba to, jak bezpečně zvládnout rychlou jízdu na tobogánech. Průvodcem Aquamánií je letos pirát Pompák.

aqua

Návštěvníky čeká komponovaný program plný her, tance a zpívání. Pod vedením veselého piráta jsou připraveny vodní soutěže i soutěže na suchu v podobě desítky soutěžních stanovišť. Děti si budou moci vyzkoušet například pohádková razítka s příběhem nebo nerozbitný fotoaparát pro nejmenší. Aktivity na stanovištích budou připraveny již od 11 hodin.

Začátek akce v Aquapalace Praha je ve 12 hodin a soutěže proběhnou od 13 do 16 hodin. V rámci akce se uskuteční i hodinový přímý přenos na stanici Český rozhlas Praha - Dvojka.

aqua

„Věříme, že naše akce v rámci AQUAMÁNIE přinesou zajímavé zážitky, spojení aktivního odpočinku a zábavy, příjemné prožití volného času v letních měsících i poučení. Pokud chcete vidět aquapark v pohybu a získat zajímavé dárky, přijďte na Aquamánii!“ zve ředitel produkční agentury Rain.cz, pan Pavel Hofrichter.

V rámci akce je také představeno nové vydání brožury Aquamánie - nejlepší místa ke koupání, která mapuje aquaparky v Česke republice i v zahraničí. Součástí brožury jsou i zásady správného chování u vody, slevové kupony na vstupenky do některých aquaparků.

Partnery projektu jsou: AAABYTY.CZ, POMPO, VEOLIA, Sodastream, Litex, WellnessNoviny.cz, Český rozhlas Praha, Právo, Sava Hotels & Resorts a další.

Reklama