- svěřuje se čtenář s nickem 1002. A tak si letos z lékárny nic nepřeje. Přesto každý rok takový dárek dostane. Zdvořile to odmítá, ale vlastně to chce...

Čtenář s nickem 1002 má léky z lékáren vlastně rád.


Dobrý den.

Letos poprvé nebudu psát Ježíškovi,takže si nic z lékarny nepřeju - teda ne že bych tam Ježíška nutil chodit v minulých letech:)

Ale minulý týden jsem dostal dáreček z lékarny a to přímo v lékarně. Byl jsem kupovat nějaký bylinkový utrejch na přání partnerky (teda ono to je fakt hnusný,ale řekl bych že to do sebe něco má, leje to do mě když mám tu mužskou smrtelnou chorobu a nebo podobný moribundus - a raději to piju, odpor je zbytečný:) a pan lékarník mi dal pytlíček nějakých bonbonku na bolest v krku - prostě reklama, ale protože jsem to dostal, tak to byl prostě dárek z lékarny:)

Jinak dárky z lékarny vyloženě nedostávám, ale tu a tam nafasujeme nějaký ten vitamín - a to když jsem u partnerčiných rodičů. Nejen že se její mamina prostě vezme butelku vitamínu a každýmu jednu naordinuje, ještě si nějaké potravinové doplňky vezeme domů. A nejen je - prostě dostaneme nafasováno jako kdyby jsem bydleli na samotě u lesa kde je nebližší obchod 49635 Km daleko:) Ale už ani neklademe odpor, protože je to naprosto zbytečně vynaložená energie:) Ale je pravda, že nám to vlastně nevadí, že je to možná takovej ten zdvořilostní boj, víte jak... odmítám to, ale vlastně to chci:)

A jestli Ježíšek co chodí od nás nakupuje v lékarně – jj, nakupuje... a je to různé - jak vitamíny či ruzné pilule na klouby a tak - tak i čajíčky a chemii (tak říkám kosmetickým tentonoc:)

1002

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. později odpoledne se dozvíte, která z přispěvatelek dnes získá pěkný dárek: balíčkek Dove maximum protection a Marťánci GUMMI.

dove1martanci

Reklama