Rodina

Letos pomůže odstranit bariéry ve školách Maxipes Fík

zTrojrozměrné pohlednice Konta BARIÉRY s originální kresbou Maxipsa Fíka od Jiřího Šalamouna můžete od poloviny března zakoupit na pobočkách České pošty po celé ČR.

Svou dvacetikorunou přispějete na bezbariérové úpravy škol v České republice, čímž zpřístupníte plnohodnotné vzdělání žákům a studentům se zdravotním postižením.

 Autory tradičních 3D pohlednic pro Konto BARIÉRY jsou výhradně čeští výtvarníci. Letošní předlohu Maxipsa Fíka poskytl Jiří Šalamoun bez nároků na autorský honorář. Design pohlednice navrhl brněnský grafik a designér Jan Janák.

Pohlednice Konta BARIÉRY jsou na českém trhu známým a úspěšným produktem již od roku 1996. Zajímavé je, že po celou dobu jejich existence se prodávají za stejnou cenu 20 Kč. Od ostatních pohlednic se liší především svým posláním, neobvyklým vzhledem a rozsahem využití. Výtěžek z jejich prodeje je od prvopočátku věnován výhradně na bezbariérové úpravy škol v České republice.

h

Pohlednici můžete zakoupit do konce ledna 2012 na přepážkách České pošty, u pokladen v síti hypermarketů Globus nebo v prodejnách a prostřednictvím internetového obchodu společnosti Bontonland.

Příjem z prodeje celoročních a vánočních pohlednic dosáhl od roku 1996 již více než 18 milionů korun. Díky tomuto obnosu se bezbariérové úpravy dočkalo již 172 škol, kam chodí žáci a studenti se zdravotním postižením.

   
11.03.2011 - Děti - autor: Michaela Kudláčková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme