S přicházející zimou každá z nás probírá svůj šatník a přemýšlí, v čem že to vlastně minulou zimu chodila, když teď přece nemá co na sebe.

I já jsem letos, jakmile se trochu ochladilo a v trenčkotu už mi byla zima, začala probírat svoji skříň. A výsledek? Zjistila jsem, že mi tam chybí něco skutečně teplého. Flaušové kabátky sice nosím ráda, ale když je opravdu zima, nezahřeje mě pořádně ani ten jeden dlouhý, který mám. Pokukuji tedy po slečnách ve vyteplených bundičkách - i po obchodech, kde se s podobnými typy svršků letos roztrhl pytel.

Psala o nich u nás kolegyně Dana, třeba tady: Péřovky, ve kterých nevypadáte tlustě.

Co mě ovšem nadchlo, byl výběr v obchodě Kara Trutnov. Mám od Kary už víc věcí, posledně jsem si u nich koupila hezké kožené sáčko - růžové. :) (Ano, mají skutečně výběr, i barevný.) Manžel mě musel odtud nakonec vyvléct, protože jsem nepřiměřeně dlouho postávala u tohoto kabátku...

myvalovec

...přitom jsme spěchali do divadla. :) Jenže tomu mývalovci se prostě nedalo odolat, ani pohledem! (Nákupem jsem odolat musela, ale počkejte po Novém roce...)

Teď se spolu se mnou můžete podívat na letošní kolekci Kary Trutnov, kterou představila na nedávné módní přehlídce

V nové kolekci si vybere každá žena.

Ta, která hledá spíše sportovnější a kratší bundy, klasiku. Třeba tuhle „leteckou“

styl

Ta, která upřednostní elegantnější bundu s kožešinou s delším chlupem, připomínající spíš kabátek

stylstyl

Ta, která se chce pořádně ohřát a dává přednost kombinaci textilu a kožešiny, si vybere z těchto delších kabátků

stylstyl

Zimou nebudou trpět ani milovnice dlouhých kabátů, tenhle mi připomíná maminčin legendární „dubeňák“, který jí pořídil táta, a ona ho skoro nenosila, protože byl drahý, takže dodnes vypadá jako nový. :)

styl

A nakonec jsem vám vybrala tenhle kousek, který mi připomíná „myší kožíšek“ princezny se zlatou hvězdou na čele... ovšem v luxusním provedení. (Manželi? Ten bych taky „přežila“, když už mi neprošel ten mývalovec... :))

mysikoz

Jak se vám můj výběr líbí?

Reklama