Píše (až moc) sebekriticky naše milá kolegyňka Klárka Wimmerová, kterou jsem jakožto velkou milovnici hezkého oblékání a obouvání požádala o krátký příspěvek k dnešnímu tématu

Ti, kteří mě znají, ví, že nejsem zrovna proutek. Bývávalo. Poslední roky mám nějaká ta kila navíc, ale zároveň už mi dávno není šestnáct, takže říkávám: Ať zdobí ty osmnáctky, já už je stejně v mladistvém pelu nedoženu. (Já přece VÍM, že váha nemá s věkem co dělat, ale na něco se vymluvit musím. :))

Před několika lety a kily jsem zdaleka nebývala odvážná, co se výběru kozaček a oblečení týká. Dneska mě to mrzí. Když jsem si to mohla dovolit, bránilo mi v tom malé sebevědomí. Takže si to vynahrazuju teď, i když to už není úplně ono a Františka Čížková by asi při pohledu na moje krátké a „vypolstrované“ nohy ve vysokých kozačkách povytáhla obočí až k temeni. :)

Ano, letos jsem si je pořídila – vysoké kožené kozačky pod kolena, a dokonce bez podpatku! (Doteď jsem se totiž každou zimu statečně klátila na dlouhých šteklích, protože jsem měla pocit, že svou malou výšku musím pořád nastavovat, abych někomu náhodou nenarušila estetické cítění.)

Nemůžu si je vynachválit, jsou pohodlné a je v nich teplo. A jestli v nich někomu připadám jako vypasený kocour v botách, je mi najednou tak nějak srdečně jedno.

Klára

Zatím jsem neměla to štěstí Klárku v těch kozačkách vidět. Vždycky mi nějak proklouzne a když jsem zalezlá v naší kanceláři, přezuje se do „pracovních“ botiček. Ale jsem si jistá, že by Františce „spadl řemen“, kdyby viděla, s jakým vkusem se obléká.

A co vy, milé ženy-in? Napíšete nám také něco k dnešnímu tématu?

  • Jaký typ kozaček vyhovuje vám?
  • Máte několik různých párů, nebo vlastníte jen jedny?
  • Jak snadno nebo těžce kozačky sháníte?
  • Už jste si už letos nějaké pořídila?
  • Už měly svou premiéru, nebo si je zatím „šetříte“?

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama