Opět si budete lámat hlavu, čím na Vánoce potěšit mužskou část rodiny? Se zážitky pod stromečkem budete zcela jistě skórovat! Speciálně čtenářkám Žena-in.cz přinášíme možnost využít slevu ve výši 100 Kč na nákup jakéhokoliv zážitku. Stáhněte si i vy svůj slevový poukaz!

zážitky

Lítačka ve vzduchu

Obohaťte vánoční dárky o simulátor volného pádu v Praze. Létá se v tunelu, kde proudí vzduch o rychlosti 200 - 280 km/h. Na začátku proběhne důkladná instruktáž. Poté si účastník obleče kombinézu, helmu, brýle a odebere se k letové komoře, kde bude pod dohledem zkušeného instruktora. Létat nahoru a dolů ho bude bavit a pocit z volného pádu si zaručeně užije! Zážitek trvá 3 - 6 minut.

zážitky

Pokud máte v okolí muže mnohem odvážnější, tak jim rovnou věnujte tandemový seskok padákem. Z výšky 4 km skočí a minutu si vychutnají volný pád, při kterém lze dosáhnout rychlosti až 200 km/h. Poté se 10 - 15 minut budou snášet k zemi s padákem a kochat se pohledem na krajinu pod nimi. Skočit lze v kraji Ústeckém, Středočeském, Olomouckém, Jihočeském, Královehradeckém, Libereckém, Zlínském a na Vysočině.

zážitky

Driftování pro správné chlapy

Muži milují auta! Proto bude trefou do černého, když jim pod stromeček jako vánoční dárky zabalíte easydrift! Při tomto zážitku se naučí perfektně ovládat vozidlo v bočním smyku a správně driftovat. Smyky se trénují ve vozech Opel Astra OPC nebo Hyundai i30, které jsou vybaveny revoluční úpravou Easydrift. Opel Astra se pyšní 300 koňmi pod kapotou a Hyundai 150 koňmi. Smýkat se mohou až 30 minut v Mnichově Hradišti a Ostravě.

zážitky

Lahodná chuť pravé skotské

Protože si muži rádi zpříjemní chvíle lokem něčeho tvrdšího, zvolte jako dárek k Vánocům degustaci whisky v Praze. Ochutnávka zahrnuje 8 vzorků pravé skotské whisky, která zraje v dřevěných sudech 3 roky a obsahuje minimálně 40 % alkoholu. Ochutnávka trvá 3 hodiny a je možné ji darovat jedné nebo dvěma osobám.

zážitky

Reklama