.

Léto se blíží – plánujete dovolenou?

Cestování

Léto se blíží – plánujete dovolenou?

Zima se pomalu odebrala do nenávratna a první sluneční paprsky nás lákají ven. S přicházejícím jarem se u velké většiny z nás dostavuje i další starost. Anebo spíše radost?  Zkrátka plánování dovolené.

Pobýt alespoň několik dní či týdnů někde mimo domov, navštívit exotické kraje, vykoupat se v moři, prohlédnout si kulturní památky či vystoupat na vrcholky třeba Dolomit je sen mnohých z nás. Bohužel, ne všichni si jej můžeme splnit…

Ale není třeba zoufat. Vaše touhy a přání jsou vám nyní blíže než kdykoli předtím. Nevěříte?

 

Cestovní kancelář FISCHER připravila pro své zákazníky novinku týkající se placení za dovolenou, a tak teď můžete vycestovat kamkoli si budete přát i v případě, že nemáte naspořeno dostatek peněz.

Fischer jako jediná CK na trhu nabízí od 23. března 2004 dovolenou na splátky s  nulovou přímou platbou nebo s  nulovým navýšením. Možnost dovolené na splátky se vztahuje na všechny typy pobytových a poznávacích zájezdů, které Cestovní kancelář FISCHER nabízí. Partnerem,  který  bude zajišťovat financování, je přední společnost splátkového prodeje CETELEM ČR, a. s. Cestovní kancelář FISCHER tak vychází vstříc rostoucímu zájmu veřejnosti o nákup na splátky a poskytuje zákazníkům větší variabilitu v řízení rodinných financí.

 

Proč se k tomuto kroku CK FISCHER rozhodla, vysvětluje její výkonný ředitel Jiří Jelínek:

 

 „Nejnovější službu Cestovní kanceláře FISCHER – nákup dovolené na splátky s nulovou přímou platbou nebo s  nulovým navýšením – nabízíme klientům v souladu s  naší celkovou strategií.  Chceme našim zákazníkům umožnit,  vybrat si lepší dovolenou bez ohledu na momentální finanční situaci.“

 

Nabídka je pro mnoho z nás jistě velmi lákavá. Vždyť každý z nás si potřebuje alespoň jedenkrát za rok pořádně odpočinout a nabrat síly.

 

„Vycházíme vstříc rostoucímu zájmu veřejnosti o nákupy na splátky. Tento trend je jasně patrný například u spotřebního zboží, kterého se v České republice v loňském roce prodalo na splátky o 20 % více než v roce 2002. Předpokládáme, že veřejnost stejným způsobem objeví i kouzlo dovolené, za kterou je možné zaplatit až po návratu domů,“ očekává zájem veřejnosti Jiří Jelínek.

 

A jakým způsobem můžete dovolenou svých snů získat?

 

Způsob nákupu dovolené na splátky s nulovou přímou platbou nebo nulovým navýšením je velmi jednoduchý a cestovní i úvěrová smlouva se uzavírají přímo na přepážce cestovní kanceláře.

 

V případě nulové přímé platby neplatí zákazník při podpisu smlouvy nic. Dovolenou hradí ve splátkách podle splátkového kalendáře, který může být rozložen dle vlastní volby klienta na 5 až 14 měsíčních splátek. 

 

Pokud si zákazník vybere k nákupu dovolené variantu s nulovým navýšením, platí přímou platbu ve výši 10% ceny zájezdu při podpisu smlouvy a zbytek ceny doplatí ve splátkách nejpozději do 3 měsíců od podpisu úvěrové smlouvy.

 

V průběhu  řádného splácení úvěru může klient získat úvěrovou kartu Aura MasterCard Electronic, kterou je možné použít při bezhotovostní platbě za zboží a služby.

 

Zákazníci k uzavření smlouvy potřebují pouze následující dokumenty:

 

·         občanský průkaz,

·         potvrzení o příjmu ze zaměstnaneckého poměru (lze rovněž použít výplatní pásku nebo výpis z účtu, je-li na něm uveden zaměstnavatel),

·         pro zájezdy nad 30 000 Kč i doklad prokazující trvalé bydliště (například výpis z bankovního účtu nebo potvrzení o platbě za odběr plynu či elektřiny),

 

Během čerpání úvěru může zákazník uzavřít pojištění schopnosti splácet (pojištění CARDIF) pro případ nenadálé události.

 

Dovolenou na splátky je možné kupovat ve všech  26 prodejnách Cestovní kanceláře FISCHER po celé České republice.

 

 

Shrnutí výhod nákupu dovolené na splátky s nulovou přímou platbou nebo nulovým navýšením:

 

·         Díky tomu, že klient není limitován momentální finanční situací, může si vybírat z cenově pestřejší nabídky dovolených. 

·         Na dovolenou může klient jet okamžitě bez nutnosti větší finanční  hotovosti.

·         Volné finanční prostředky může klient využít za doplňkové služby přímo v destinaci.

·         Klient může lépe pracovat s rodinným rozpočtem.

·         V průběhu  řádného splácení úvěru může klient získat úvěrovou kartu Aura MasterCard Electronic pro bezhotovostní platby za zboží a služby.

 

 

 

 

Na nejčastější dotazy klientů odpovídá Jiří Jelínek, výkonný ředitel CK FISCHER.

 

 

Pro koho je nabídka dovolené na splátky určena?

Dovolenou na splátky nabízíme především zákazníkům, kteří jsou v zaměstnaneckém poměru. Cestovní kancelář FISCHER jim tak výrazně rozšiřuje možnosti užít si tu nejlepší dovolenou. Díky dlouhodobému splácení si teď kvalitní zahraniční dovolenou mohou dovolit i ti, kteří si na ni dříve nenašetřili.

 

Na které zájezdy je možno tuto službu použít?

Nabídku nákupu dovolené na splátky lze využít na všechny pobytové a poznávací zájezdy z katalogu Cestovní kanceláře FISCHER.

 

Lze využít nákupu dovolené na splátky také v případě last moment zájezdů?

Ano, lze. Nákupu dovolené na splátky lze využít na všechny pobytové a poznávací zájezdy z nabídky Cestovní kanceláře FISCHER, tedy i na zájezdy na poslední chvíli.

 

Je omezena maximální cena zájezdu, při níž je možné využít nákupu na splátky?

Klient si může vybrat libovolný pobytový nebo poznávací zájezd z nabídky Cestovní kanceláře FISCHER, výše poskytnutého úvěru je omezena částkou 80 000 Kč na osobu.

 

 

Jak je to s ručením za úvěr při nákupu zájezdu?

V případě nákupu dovolené na splátky u Cestovní kanceláře FISCHER pro klienta nevzniká žádný požadavek na hmotné ručení. Všechny náležitosti jsou součástí smlouvy mezi poskytovatelem úvěru a klientem.

 

Jak se liší Vaše nabídka od podobných nabídek ostatních cestovních kanceláří?

Náš produkt je co do kvality obsahu, variability nabídky a příznivé ceny na domácím trhu jedinečný.

 

Kde lze pořídit dovolenou na splátky?

Dovolená na splátky je nabízena ve všech 26 prodejnách Cestovní kanceláře FISCHER v České republice.

 

 

 

 

Pokud vás tato skvělá nabídka zaujala a chcete se dozvědět více, navštivte stránky www.fischer.cz nebo www.dovolenazanulu.cz.

V každém případě vám přejeme šťastnou volbu a krásně prožitou dovolenou.

 

 

 

 

 

 

   
26.03.2004 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [45] Acinka [*]

  Vivian: to bude i pro důchodce a podnikatele

  superkarma: 0 29.03.2004, 09:22:32

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [44] Acinka [*]

  Suntel: taky se nám loni v březnu rozsypalo auto, chtěli sme autem do Chorvatska a já byla nešťastná, že ta dofča zase nevyjde. Nakonec se stihly vydělat penízky jak na opravu tak i na Chorvatsko a vyšlo to - držím ať ti to taky vyje.
  My letos vyměňujem okna, tak taky nevím jestli se někam dostanem - musím doufat ...

  superkarma: 0 29.03.2004, 09:21:41
 2. avatar
  [43] Vivian [*]

  Dovolenou na splátky nabízíme především zákazníkům, kteří jsou v zaměstnaneckém poměru.

  superkarma: 0 29.03.2004, 02:25:46
 3. [41] Janík [*]

  zatím jenom probíráme, kam můžeme letos vyrazit, už aby ta nějaká dovolená byla

  superkarma: 0 26.03.2004, 18:44:18
 4. avatar
  [40] medved [*]

  Simona: Natalie: no to ja jen, ze se tady mluvilo o te levne dovolene...jinak my samozrejme na dovolene taky jime v restauracich, teda kdyz jsme nekde kde jsou...ale halt v horach hospodu clovek taky tri dni nepotka, takze zustavaji ty susenky...a je to uplne sumak
  Mikka: mas pravdu, s malyma detma je pri cestovani potiz, az je budeme mit, tak mozna taky na par let zakotvime u cestovek u more , ale doufam, ze to bude jen prechodne

  superkarma: 0 26.03.2004, 16:23:42
 5. avatar
  [38] lightblue [*]

  Natalie: my letěli s cestovkou a bez stravy. To je ideální kombinace.Najíst se člověk jde kdy chce.

  superkarma: 0 26.03.2004, 16:03:49
 6. avatar
  [36] lightblue [*]

  Mikka:

  superkarma: 0 26.03.2004, 15:01:28
 7. avatar
  [34] lightblue [*]

  Simona: přesně tak. Chlap prostě bez ky nemůže bejt, a já se mu nedivím. Všichni jsou bez jídla trochu nervózní samozřejmě že pak neležíme jenom na pláži, ale zjistila jsem, že si odpočinu jen tam, kde jsem z dosahu telefonu. Vím, že můžeš telefon vypnout, ale když si v Čechách tak ti to nedá a chceš být na příjmu, kdežto když nemáš zařízený roamming tak ho vypneš a je. Já bych jela hned

  ps.za ovešku dík.

  superkarma: 0 26.03.2004, 14:49:20
 8. avatar
  [32] lightblue [*]

  Simona: s tím vařením souhlasím. Se sušenkama bych moc neuspěla.

  superkarma: 0 26.03.2004, 14:38:30
 9. avatar
  [30] lightblue [*]

  Ladia: já taky, dovolená je od toho aby si člověk oddych, a nemusí to být luxus na přecpaných plážích

  superkarma: 0 26.03.2004, 13:54:55
 10. avatar
  [29] Ladia [*]

  A to já se zase klidně budu někde válet a budu ráda, že nemusím vařit, ani uklízet, prostě si lebedit

  superkarma: 0 26.03.2004, 13:30:51
 11. avatar
  [28] Vivian [*]

  souhlas s medvědem taky nejsem z těch, kteří by si na splátky pořídili možnost válet se někde u hotelového bazénu či na pláži mezi stovkama dalších turistů dovolenou začnu plánovat v létě. fakt nevidím důvod, proč ji řešit už v březnu, půl roku předem . snad má Fischer obavy, abyste náhodou nechtěli letět s někým jiným

  superkarma: 0 26.03.2004, 12:59:58
 12. avatar
  [27] Lucylle [*]

  Simba: Ty ceny jsou s taxama Ta Malaga me laka

  superkarma: 0 26.03.2004, 12:58:07
 13. avatar
  [26] lightblue [*]

  Žábina: já bych ráda jela, ale už loni to nevyšlo, nepodařilo se nám ušetřit a letos jsem si dělala planý naděje, a zase se nám rozbilo auto, tak nevím. je mi to celkem líto, ale hlavu nevěším to ale jen jsem se chtěla někam podívat než budeme mít ty děti. My furt vrážíme peníze do baráku a už jsme jeho otrokem. Peníze nejsou, kuchyň hotová taky ne a to vůbec nepomýšlím na svatbu. nebo tak.

  superkarma: 0 26.03.2004, 11:22:37
 14. avatar
  [25] lightblue [*]

  medved: tak to bude asi tím.

  superkarma: 0 26.03.2004, 11:20:36
 15. avatar
  [24] Žábina [*]

  Suntel: mě by se taky líbilo jet na dovču k moři, opalovat se, vysedávat v kavárničkách....protože když už někam pojedu, nechci škudlit každou korunu a nedat si ani kafe nebo zmrzku ...ale momentálně na to nemám a rozhodně je pro mě důležitější pračka nebo nová sedačka, která se nám už rozpadá.....až na to budu mít, pojedu a užiju si to se vším všudy ....

  superkarma: 0 26.03.2004, 11:07:44
 16. avatar
  [23] Ťapina [*]

  Suntel: U nás na dovolené vaří chlap. Bývají sušenky, žížalí polívky (instantní) a trenčianský párek z konzervy jako nedělní oběd

  S cestovkou jsem nikdy na dovolené nebyla, za to jsem zažila už hodně krásných a zajímavých cest. Letos možná i poprvé pojedeme autem, tak to bude zase změna.

  superkarma: 0 26.03.2004, 11:03:02
 17. avatar
  [21] medved [*]

  Suntel: zkousim to uz nekolik let, nerika nic

  superkarma: 0 26.03.2004, 10:50:02
 18. avatar
  [20] lightblue [*]

  medved: no u mě o jídlo moc nejde, ale zkus dát chlapovi měsíc sušenky co ti řekne?

  superkarma: 0 26.03.2004, 10:46:58
 19. avatar
  [19] medved [*]

  sarobrouk: ja si naopak myslim, ze pul roku dopredu si muze dovolenou vzit jen ten, kdo si ji muze vzit kdykoliv...na posledni chvili jezdi naopak ti, kteri proste do posledni chvile nevi, jestli z prace odjet muzou nebo ne ...jako treba ja

  superkarma: 0 26.03.2004, 10:34:45
 20. avatar
  [18] medved [*]

  Suntel: proc dalky ? i sumava je prekrasna a litani kolem plotny ? nechapu asi jsem divna, ale prave na dovolene je jidlo to uplne posledni co me zajima...je to jen prostredek k preziti a klidne vyziju mesic o susenkach...dyt na dovolene se prece deje tolik skvelych veci
  no ale uznavam, ze kdo se chce na dovolene valet v posteli pripadne na plazi a poradne si nacpat bricho, tak pro toho je cestovka asi fakt nejlepsi
  nic ve zlym

  superkarma: 0 26.03.2004, 10:33:27
 21. avatar
  [17] marta-b [*]

  Mně to přijde jako docela fajn nápad, už jsem si objednala katalog na léto a možná, že se s někam vypravíme za exotikou .

  superkarma: 0 26.03.2004, 10:27:52
 22. avatar
  [16] lightblue [*]

  sarobrouk: tak to je taky pravda.

  superkarma: 0 26.03.2004, 10:19:41
 23. avatar
  [15] sarobrouk [*]

  Nabídky na poslední chvíli může využít jen někdo, kdo si může vít dovolenou kdykoliv. Všichni to štěstí nemáme.

  superkarma: 0 26.03.2004, 10:16:58
 24. avatar
  [14] lightblue [*]

  medved: to máš pravdu, ale ne každý chce lítat okolo plotny, nebo řídit takovou dálku, prostě chce mít komfort aby se nemusel o nic starat, a to bohužel něco stojí. Zase když jedeš autem, tak ten benzín taky něco stojí.

  superkarma: 0 26.03.2004, 10:16:29
 25. avatar
  [13] medved [*]

  dovolena na splatky ?
  prekrasna dovolena se da prozit i za par korun...kde to je neni vlastne vubec podstatne...hlavne je s kym...a nemyslim tim s jakou cestovkou
  vubec mi cestovani s cestovni kancelari prijde jako uhozena vec...dovolena ma byt hlavne o svobode a takhle je clovek silene omezovany tim, co je naplanovane

  superkarma: 0 26.03.2004, 09:58:51
 26. avatar
  [12] lightblue [*]

  Žábina: to je právě ono. jenže zase si říkám, že když bychom si za rok pořídili tak už tuplem nepojedu. Ach jo no nevím.

  superkarma: 0 26.03.2004, 09:27:19
 27. avatar
  [9] Žábina [*]

  když na to nemám, nejedu ..máme na splátky celý byt, ještě dovolenou ...

  superkarma: 0 26.03.2004, 09:17:14
 28. avatar
  [8] lightblue [*]

  Akorát, že když přemýšlím o dovolené na splátky, tak to už můžu za chvíli splácet i máslo.

  superkarma: 0 26.03.2004, 08:51:07
 29. avatar
  [7] Simba [*]

  Lucylle: Z tebe bude mít Fischer radost, k jejich jedinečné nabídce tu dáš nějaké další
  Ale ten přehled cen v EUR ... to jsou jen ceny letenek a ještě bez let. tax, že? Navíc jako vyloženě dovolenou = k moři bych brala asi jen tu Malagu ...

  superkarma: 0 26.03.2004, 08:47:55
 30. avatar
  [6] lightblue [*]

  krecka: to je pravda, ty jsou nejlevnější. Vůbec se nevyplatí nakupovat dovolenou teď, i když nabízejí různé cestovky i slevy. Je to chyták a je to stejně drahé.

  superkarma: 0 26.03.2004, 08:47:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme