.

Léto s Míšou na koupáku

Cestování

Léto s Míšou na koupáku

K létu patří prázdniny, koupání a letní osvěžení. To najdeš buď v mrazáku v obale s nápisem Míša, nebo v příjemně chladivé a čisté vodě někde u rybníka, v řece nebo u bazénu.

misaMíša se rozhodl všem svým příznivcům usnadnit hledání toho správného místa na koupání a na svých webových stránkách spustil novou vychytanou podstránku nazvanou S Míšou na koupák.

Na interaktivní mapě najdeš seznam koupališť s podrobnými informacemi, fotografiemi i jejich hodnocením.

Na obsahu stránky S Míšou na koupák se navíc můžeš podílet i ty. Pokud máš své oblíbené koupaliště, přidej ho do mapy a pomoz tak i ostatním najít to pravé letní koupání. Třem nejaktivnějším přispěvatelům pošleme na konci sezóny milé dárky. Užij si léto s Míšou na koupáku!

To však není jediná novinka na Míšových webových stránkách. Míša také odstartoval druhé, prázdninové kolo fotografické soutěže Lidé a Míša. Tentokrát se těšíme na vaše fotografie na téma S Míšou na cestách. Podmínkou účasti v tomto kole soutěže je poslat fotografii z cesty s Míšou.

misa

Zapoj fantazii a pošli takovou fotku, která se bude líbit nejen ostatním návštěvníkům stránek, ale také zástupcům výrobce, kteří rozhodnou o konečném pořadí.

Užij si krásné léto s osvěžujícím tvarohovým Míšou a jeho webovými stránkami, kde na tebe po celý rok čeká řada výherních soutěží.

 

   
07.07.2010 - Doma - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  Renia — #1 Sml52Sml52Sml52Sml52

  superkarma: 0 07.07.2010, 11:00:23
 2. avatar
  [1] Renia [*]

  Já myslela, že léto s Míšou Kudláčkovu!Sml52

  1. na komentář reaguje Věrulinka — #2
  superkarma: 0 07.07.2010, 09:42:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme