Styl

Léto plné ženskosti

SwissoPro letošní sezónu dovolených vyvinula společnost Zepter novinku, která doslova vytvoří nové tělo a s níž lze účinně bojovat proti celulitidě. Intenzivní terapie Swisso Logical Anti-Cellulite Treatment nabízí řešení na problémy s pomerančovou kůží a nadbytečným objemem.

Pokroková intenzivní terapie proti celulitidě Swisso Logical Anti-Cellulite Treatment byla vyvinuta ve švýcarských laboratořích Zepter. Maximální účinnost a z ní plynoucí viditelné výsledky jsou výsledkem revolučního složení. Terapie je založena na mimořádné kombinaci sojových izoflavonů, které brání tvorbě nových adipocytů a stimulují rozpad tuků. Synofrinu, vysoce aktivní sloučenině stimulující úbytek tuků a zároveň povzbuzující metabolismus. Kofeinu, který rovněž stimuluje rozpad tuků, L-karnitinu, který napomáhá okysličování tuků a Pepha® Tightu s okamžitým a dlouhotrvajícím zpevňujícím účinkem.

Účinky terapie Swisso Logical Anti-Cellulite Treatment jsou patrné po pouhých 2 měsících pravidelné péče. Pokožka je zpevněná a hydratovaná a změna jejího vzhledu je viditelná při pouhém pohledu.

Inovativní receptura je založena na třífázovém účinku:

 1. SwissoSpalování tuku prostřednictvím obsaženého kofeinu, karnitinu a synefrinu
 2. Odstraňování tekutin a zpevňujícím účinku sojových izoflavonů a kakaa
 3. Hydratačním a antioxidačním účinku Aloe Vera a Spiruliny platensis

Novinka prošla přísným vědeckým testováním. Po dobu dvou měsíců používalo intenzivní terapii 44 účastnic a testy prokázaly vynikající výsledky: zmenšení obvodu stehen až o 4,6 cm, a u všech žen bylo zaznamenáno zmírnění rozsahu celulitidy.

Nejlepší výsledky se dostaví již po dvou měsících používání Swisso Logical Anti-Cellulite Treatment, kdy směs nejúčinnějších aktivních přísad ozdraví tělo a dodá mu krásný vzhled.

A to není vše. Společnost Zepter vám přináší i „Přitažlivě svůdnou vůni Zepter Swisso Logical FOR HER“.

K létu také neodmyslitelně patří svěží vůně, složená ze vzácných a osvěžujících ingrediencí. A právě taková je toaletní voda  Swisso Logical FOR HER - květinově ovocná vůně plná ženskosti.

p

Elegantní vůně oslavuje ženskost směsí ovoce a květin spočívajících na spodním tónu mošusu.

Hlavu vůně tvoří ovocná směs z nashi, mandarinky a karamboly.

Vnitřní srdce je kombinací květinově-ovocné směsi sladké pivoňky, křehké frézie a bílé broskve navozující pocit svěžesti.

Základem je pak kombinace bílého cedrového dřeva, mošusu a kosatce, které toaletní vodě propůjčují eleganci a ženskost.


zepterSpolečnost Zepter International je celosvětovým výrobcem, prodejcem a distributorem exkluzivního spotřebního zboží špičkové kvality. Prodej probíhá převážně formou osobního prodeje, který zajišťuje více než 120 tisíc obchodních reprezentantů, a také v síti maloobchodních prodejen umístěných na hlavních třídách světových měst. Společnost Zepter prostřednictvím svých poboček prodává výrobky ve více než 40 zemích na pěti kontinentech. Všechny produkty značky Zepter vykazují vysokou kvalitu a úroveň provedení. Jsou vyráběny v sedmi výrobních zařízeních v Německu, Itálii a Švýcarsku. Více než 65 milionů spokojených zákazníků dokazuje, že jméno Zepter znamená vždy KVALITU, STYL a HODNOTU. Více informací o společnosti naleznete na www.zepter.cz.

   
12.08.2009 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Eva_CZ [*]

  ...... a nikdy nekoupim NIC, co se prodava formou primeho prodeje. Sunty podelany.

  superkarma: 0 16.08.2009, 13:52:07
 2. avatar
  [2] Eva_CZ [*]

  Bla bla bla.

  Ja nevim, co furt mate s tou celulitidou. Pokud se clovek normalne stravuje a primere pohybuje, zadnou nema.

  superkarma: 0 16.08.2009, 13:51:27
 3. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml30Sml23 tomu nevěřím, ani náhodou Sml30Sml23

  superkarma: 0 12.08.2009, 07:05:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme