Domácnost

Léto je tady: Zkuste stolní gril!

Letní měsíce už nám téměř klepou na dveře a spolu s nimi přichází období příjemných večerních posezení a mejdanů, ať už v doprovodu něčeho dobrého k pití, zdravých pochutin či tónů oblíbené hudby. Každá situace potřebuje své.

Společnost Philips Vám nyní představuje stolní gril, který můžete využít jak venku, tak třeba v zimní zahradě nebo i uvnitř domu nebo bytu, když se nás letní počasí rozhodně pozlobit deštěm či větrem...

Zkuste stolní gril, bude se vám líbit!

grilStolní gril Philips HD 4419 nabízí silnou vysokoteplotní grilovací desku s žebrovanou i rovnou plochou o celkovém rozměru 300 x 370 mm. Odnímatelný nastavitelný termostat umožňuje nastavit správnou teplotu pro různé požadavky při grilování. Díky své malé výšce lze gril velmi jednoduše skladovat i ve svislé poloze. Pro větší bezpečnost je tento nový stolní gril vybaven automatickým vypínačem, tepelně izolovanou rukojetí a protiskluzovými ploškami zabraňujícími nechtěnému sklouznutí.

Během používání pak jistě zákazníci ocení fakt, že všechny části kromě odnímatelného nastavitelného termostatu lze mýt v myčce nádobí.

Součástí balení je i praktická stěrka pro obracení, míchání a odebrání jídla.

 • Orientační maloobchodní cena je 2 499 Kč

Pro více informací a nabídku dalšího zboží se můžete podívat na www.philips.cz

   
14.05.2010 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] bles [*]

  Jé, my jsme taky vyhráli od Hellmannsu racklet - je to super, děti to milují. Pořád by si na něm dělali rozpečený sýr a topinky:). Doufám, že Hellmanns udělá podobnou soutěž zase o něco pěkného - tyhle výhry jsou dobré:)

  superkarma: 0 09.06.2011, 21:04:00
 2. [2] dasad [*]

  My doma stolni gril mame, vyhrala jsem ho loni od hellmansu, je to racletak a je super, grilujem alespon 2x tydne, mnam.

  superkarma: 0 16.05.2010, 19:56:18
 3. [1] magdulali [*]

  stolní gril jsem strašně moc chtěla a tak jsem si ho pořídila, párkrát jsme na něm dělali doma dobrůtky, ale dnes ho mám schovaný a málokdy si na něj vzpomenu. Hold v paneláku není mnoho místa na sektorce a když ho nemáte kde mít a musí se schovávat, málokdy si na něj vzpomenu. Ale škoda dobroty jsme na něm dělali, to jó.Sml59Sml59Sml59Sml22Sml22Sml22

  superkarma: 0 14.05.2010, 21:25:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme