Ochlupení v intimních partiích je pro mnoho žen estetickým problémem. Odstraňováním chloupků se již zabývali lidé v období starověku. Například ve Starověkém Egyptě, Francii, Řecku a Římě mělo odstraňování chloupků velkou tradici a nalezneme o tom zmínky v odborné historické literatuře. Módním trendem vyšších společenských vrstev výše zmíněných států, bylo tělo zbavené veškerého ochlupení a to dokonce včetně vlasů.

V současné době je odstraňování chloupků pro mnohé z nás jedna ze zásad osobní hygieny. V poslední době je také ve velké oblibě u mužů. Stává se stejnou potřebou, jako používání antiperspirantů a deodorantů. I nás tedy plně zasáhly nové hygienické návyky, o kterých naše babičky a mnohé matky ani nesnily. Natož jejich mužské polovičky. Vždy jde o jedno. Ať už se holíte, chloupky vytrháváte, používáte epilátory, depilační krémy, chodíte na kosmetiku, kde vás depilují, tak jde o to se nechtěných chloupků zbavit. Mít hladkou a hebkou pokožku. A to v létě platí dvojnásob.

V odstraňování chloupků nám v poslední době napomáhají různé technické vynálezy, díky kterým je odstranění snadné a více méně bezbolestné. Máme pro vás tipy jak na skvělý elektrický vytrhávač chlopků – epilátor, tak i na žiletkové holící strojky.

Máte vyzkoušené a oblíbené odstraňování chloupků pomocí epilátorů? Pak je tu pro vás náš jedinečný tip na Philips Satinelle Ice.

My ženy víme, že pokud chceme mít hedvábně hladké nohy, které zůstanou bez chloupků déle než den či dva, je třeba vydržet trochu bolesti. Ty méně odvážnější z nás často před epilací couvnou… Již se ale není třeba bát. Epilace nemusí bolet… pokud použijete led. Ledově chladný, hebký a výkonný, to je epilátor Philips Satinelle Ice.

Dvojitý efekt proti bolesti a keramika pro citlivou pokožku
Nový epilátor Philips Satinelle Ice je skutečně důmyslným řešením potlačujícím nepříjemný pocit bolesti, a to hned dvakrát. Součástí epilátoru je totiž výkyvná chladící hlava, která minimalizuje bolest za pomoci ledového efektu. Druhým „zmírňovačem“ jsou aktivní pohybující se masážní pacičky,  které právě epilované místo příjemně masírují a opět tak dochází k výrazné redukci bolestivého pocitu. To ale není vše. Pro ženy s opravdu citlivou pokožkou a nejen pro ně je epilátor Satinelle Ice jako první vybaven hypoalergení keramickou hlavou. Ta předchází nejen případnému podráždění nebo alergickým reakcím, ale také disponuje osvědčeným kotoučovým epilačním systémem, díky němuž je dokonale a velmi rychle vytrženo až 95 % chloupků přímo u kořínku. Odstraněny jsou přitom i chloupky v minimální délce 0,5 mm.

Věcičky, které se hodí vždy
Pro depilaci velmi citlivých míst nabízí epilátor Satinelle Ice výměnnou holicí hlavu a pro péči mezi jednotlivými epilacemi masážní žínku. Každé balení také obsahuje i praktickou kosmetickou taštičku, do které si vše můžete uložit. Během používání pak ženy jistě ocení výběr ze dvou rychlostí a také ergonomický tvar strojku, díky kterému epilátor příjemně padne do ruky.

Preferujete holící strojky? Pak další naše tipy jsou určeny právě vám…
Super holení. Dvě holicí hlavy pro dokonalé oholení. Nový holicí strojek Philips Ladyshave v elegantním růžovém provedení je skutečným specialistou pro dokonalé oholení všech částí těla, včetně těch hůře přístupných. K tomuto účelu je vybaven dvěmi speciálními výkyvnými holicími hlavami. Zatímco ta první je svou velikostí ideální pro rychlé oholení větších ploch, jako jsou nohy nebo ruce, speciální „zlatá“ hlava z pravého 24 karátového zlata poskytne precizní, přesto velmi citlivé oholení podpaží či oblasti třísel. Holicí strojek funguje na dvě tužkové baterie, které vydrží až 40 minut nepřetržitého používání.
 
Preferujete žiletku? Pak je tady žiletka, která nemůže poškrábat
Modrý Philips Moi je první, který vypadá jako žiletka a chrání jako strojek. Akumulátorový provoz zajišťuje maximální svobodu pohybu. Moi navíc nabízí jedinečnou ochranu pokožky díky kombinaci výkyvné holicí hlavy se zvláčňující jojobou a hypoalergení planžety. Jeho výkyvná holicí hlava kopíruje tělesné křivky a neuniknou jí ani chloupky v obtížně dostupných místech. Proužek s jojobou zajišťuje, aby strojek klouzal lehce po pokožce, čímž se omezuje tření a zlepšuje komfort pokožky. Hypoalergení planžeta pomáhá zabránit možnému podráždění, vyrážce nebo nepříjemným červeným skvrnám. Pro snazší cestování je výbava Philips Moi rozšířena o externí nabíječku, která zároveň plní funkci cestovního obalu. 16 hodin nabíjení vystačí na celé dva týdny holení bez přestávky.

Praktické maličkosti do kabelky či sprchy, které oceníte
Díky své velikosti se Philips Ladyshave, stejně jako Philips Moi bez problémů vejdou do kabelky či kosmetické taštičky. Můžete je proto použít opravdu na poslední chvíli - třeba těsně před odchodem na rande. Aby ženy mohly holení zahrnout i do svého ranního rituálu, je Philips Ladyshave vybaven praktickým závěsným ouškem, Philips Moi pak držákem do sprchy.

Kolik vás to bude stát?
Nový epilátory Philips Satinelle Ice lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jeho orientační maloobchodní cena je 2 999 Kč (HP 6492).
Holicí strojky Philips Ladyshave a Philips Moi, jejich orientační maloobchodní ceny jsou 799 Kč (HP 6317) a 1 799 Kč (HP 6350).

Více informací získáte na stránkách www.philips.cz

Jak jste na tom s odstraňováním chloupků vy? Také se vám nelíbí neoholené nohy, zarostlé podpaží či chloupky vylézající z plavek? Nebo se pouštíte i do kreativních sestřihů intimních partií? A co preferujete? Žiletky či epilátory? Napište nám o tom!

Reklama