Léto a dovolená, všichni se na ní těšíme, jak si odpočineme od práce a povinností. Sice se všude dočteme, že dovolená je stresovým obdobím, kdy jsme se svými blízkými stále pohromadě, a vytváří se situace, při nichž vznikají hádky, ale dovolená je také obdobím intimností.

hádka

Najednou máme dost času užít si sebe navzájem. Také díky vyšší sexuální aktivitě přes léto se následně na jaře a to zejména v březnu a dubnu rodí více dětí. Takže hádky jsou na dovolené možné, usmiřování je ale určitě příjemné.

Léto nám také nahrává - můžeme nosit odhalené oblečení, krátké sukně a trička na ramínka, můžeme vypadat svůdněji než v zahaleném kabátu. Teplé počasí usnadňuje sex na neobvyklých místech a v přírodě. Prostě, když jste se svým protějškem sami a máte chuť se milovat, léto a dovolená dává zelenou erotickým dobrodružstvím.

Sex si můžeme zpestřit i naplánováním takových akcí, nemusí jít o spontánní situace. Už jste se někdy milovali pod širákem? Ve vodě? Ve zřícenině hradu? Chcete si užít dlouhé milování? Už jste vyzkoušeli nějaká afrodiziaka nebo pilulky pro větší náruživost a lepší erekci? Proč to nevyzkoušet zrovna teď, v létě?

Máte nějakou takovou „žhavou“ historku? Napište nám o tom!

Naše redakční tipy pro žhavější milování:

1 - Berte si sebou na dovolenou čajové svíčky. Když se setmí a sedíte někde na terase, plamínky svíček vždy vykouzlí dobrou atmosféru. Nezaberou tolik místa a váhu kufru vám také o moc nezvednou. Romantika při svíčkách, to přece rozžhaví každého.

2 - Svůdné spodní prádlo také udělá divy. Krajkové, sametové, dráždivě červené anebo černé - staňte se svůdnicí! Po krásných podprsenkách a kalhotkách se můžete podívat třena na www.braexpert.cz nebo na www.astratex.cz

3 - Chcete, aby bylo milování ještě delší? Domluvte se s partnerem, aby vyzkoušel nějaké prověřené doplňky stravy pro lepší erekci. Pomoci mohou přípravky na bázi přírodních produktů. Tím je např. Liderin®, extra silný doplněk stravy, který pomáhá vyvolat a zlepšit erekci do 60 minut. Stačí jen včas užít tři tablety. Ze srovnání s obdobnými preparáty Liderin www.liderin.cz vychází vítězně především díky mnohonásobně vyšší účinnosti, nižší ceně a nižšímu dávkování, jak prokázaly odborné studie. Tak hlavně nezapomeňte na správné načasování!

4 - A co takhle erotické pomůcky? Doma na ně nemáte čas ani náladu, na dovolené si vše můžete pořádně užít! Odhoďte stranou stud a řekněte, co vás baví! Myslete na pomůcky už před odjezdem a nezapomeňte si je přibalit do kufru anebo si je dopředu objednat v některém se sexshopů. Určitě dobrou nabídku najdete na www.sexshopprozeny.cz/ nebo na www.honitka.cz, také na www.sexicekshop.cz

5 - Ložnice bez dětí - to je základ pro dobrý sex na dovolené, vyzkoušeno a prověřeno redakcí Žena-in!

Reklama