Prázdniny jsou v plném proudu a my si je užíváme, pokud možno s celou rodinou. Letíme k moři, vyrážíme na túry, sportujeme, zapojujeme se do aktivit, které jsou spojeny s létem. Někdy se dostáváme do situace, která je spojena s nějakým zdravotním problémem. Léto je obdobím, kdy se stane snadno nějaký úraz či nás spálí sluníčko nebo dostaneme úpal. Proto vždy vozíme lékárničku, abychom mohli první pomoc zajistit bez návštěvy lékárny nebo bez lékaře.

nexcare

Nejčastější drobné úrazy:

  • Odřeniny
  • Modřiny
  • Štípnutí hmyzu a otoky
  • Alergické reakce
  • Úpal
  • Vymknutý kotník
  • Namožené svaly a šlachy
  • Puchýře a opruzeniny
  • Drobné řezné rány, oděrky
  • Popáleniny od slunce

nexcareKromě základních přípravků jako je desinfekce, pilulky proti bolesti a zklidnění alergických projevů či hojivé masti vám chceme doporučit Nexcare Chladivý sprej a speciální gelové polštářky Nexcare Cold Instant, které vám pomohou vyřešit řadu zdravotních problémů.

Nexcare Chladivý sprej a Nexcare Cold Instant jsou přípravky, které byste měli mít v každé příruční lékárničce. Na jejich „aktivaci“ nepotřebujete ani mikrovlnou troubu k ohřátí, ani lednici k nachlazení! Lze je použít například na štípnutí hmyzu a otoky, na vymknutý kotník nebo jiné úrazy, při kterých nás postižené místo bolí, případně se vytvoří otok.

Tyto přípravky fungují na principu kryoterapie.
Kryoterapie
může být využita pro zmírnění ostrých bolestí (například při výronech nebo hematomech) a pro zklidnění některých druhů bolesti způsobených traumatem svalovo-kosterního aparátu. Chlad uvolňuje nervová zakončení v oblasti poranění, čímž zmírňuje pocit bolesti, omezuje otoky způsobené přísunem krve do postižené oblasti a zklidňuje píchání v těle, které často doprovází bolest. Léčbu chladem se doporučuje aplikovat při migréně, bolestech hlavy nebo zubů, krvácení z nosu, natažení šlach, vymknutí, hematomech apod.

Nexcare Chladivý sprej

Chladivý sprej Nexcare (150 ml) obsahuje chladivé a uklidňující složky se svěží vůní mentolu, které poskytují rychlou úlevu při podvrtnutí a pohmoždění. V neposlední řadě pomáhá zmírňovat záněty a je tedy nezbytným pomocníkem pro všechna sportoviště a tělocvičny.

Nexcare Cold Instant

nexcareTento unikátní chladivý obklad se samočinně aktivuje bez potřeby chlazení. Díky svým jedinečným vlastnostem pomáhá zmírňovat otoky způsobené naražením, vyvrknutím a bodnutím nebo štípnutím hmyzem. Je ideální na cesty a sport a oceníte jej i kvůli praktickému, rychlému jednorázovému použití.

Výrobky Nexcare jsou k dostání pouze v lékárnách a více informací o nich naleznete na www.nexcare.cz

nexcare

Reklama