Zdraví

Letní speciál „Nechci plíseň“ je zpět. Probereme v něm nehty i pokožku

Milé čtenářky, začíná léto, se kterým se pojí mnoho zábavných věcí a krásný čas dovolených. Letní měsíce jsou sice symbolem pohody, ale i tak nás ohrožují některé nepříjemnosti.

Protože s příchodem teplého počasí začínáme nosit sukně a sandálky, víc než kdy jindy také řešíme vzhled svých nohou. Popraskaná pokožka nebo nehezky deformované, zažloutlé nehty s mykózou jsou tradičním letním strašákem. Pokožce nepřidá ani to, že se v tomto ročním období i více potíme. Musí se vypořádat s náročnějšími podmínkami než obvykle. A kožní problémy tak snáze vyplouvají na povrch.

pokožka

Náš speciál Nechci plíseň se bude letos kromě problematiky nehtů zabývat i mykózami, které postihují pokožku na různých částech těla. Že o tomto onemocnění zatím nemáte mnoho informací, ale chtěla byste se dozvědět víc? Pak se můžete těšit na řadu článků, které pro vás připravujeme ve spolupráci s několika odborníky.

Dozvíte se například, jak plísně ohrožující naše tělo rozpoznat, jak se v nich orientovat a jak je léčit. Pokud mykózami netrpíte, přineseme vám rady, jak se před nimi co nejlépe preventivě bránit. Počáteční projevy jsou skryté a nenápadné, mykózu můžete mít, i když o ní zatím nevíte. Nechceme vás ale strašit, spíš naopak. V našem seriálu článků si přečtete spoustu užitečných rad, jak nad tímto houževnatým onemocněním vyzrát a jak se ho ideálně zbavit.

Pro dobrou orientaci jsme pro vás připravili speciální stránku www.nechciplisen.cz, kde se dozvíte ty nejdůležitější informace. Ostatní články najdete v rubrice Zdraví, kde budou vycházet celé léto. Pokud budete mít nějaký dotaz či problém, který sami řešíte, napište nám na redakční email nechciplisen@zena-in.cz, vaším tématem se budeme zabývat.

Užijte si léto bez plísní, a pokud se s ní perete nebo ji během léta objevíte, u nás na stránkách najdete řešení. Vše na www.nechciplisen.cz.

   
14.06.2017 - Mykózy - autor: Klára Tichá

Komentáře:

 1. [4] babinka [*]

  nepříjemná záležitost...potřebný a dobrý speciál...Sml22

  superkarma: 0 14.06.2017, 15:07:13
 2. [3] 1alena [*]

  MARIE MATEJKOVA — #2Na pedikúře? Tak to je blbý.

  superkarma: 0 14.06.2017, 11:06:55
 3. [2] MARIE MATEJKOVA [*]

  Před pár lety jsem chytila na pedikúře. Od té doby si ji raději dělám sama. Stejně jsem si informace přečetla,člověk nikdy nevíSml58Sml22

  1. na komentář reaguje 1alena — #3
  superkarma: 0 14.06.2017, 10:03:12
 4. [1] bobani [*]

  není o co stát

  superkarma: 0 14.06.2017, 09:35:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme