Mám tu výhodu, že stále mohu snít, neb toho pravého jsem zřejmě dosud nepotkala. Nepotřebuji zavírat oči, ani provádět kouzelné rituály a mohu Vám sdělit svoje představy.

            Fyzicky si jej příliš nedovedu zidealizovat, ale měl by být cca 170 centimetrů vysoký (může být i vyšší). Svalnatá těla se mi líbí, takže to bude další plus – jen bych zároveň potřebovala mít jistotu, že svaly dokáže používat ve spojení s mozkem a nezmlátí mě při prvním konfliktu. Byla bych ráda, aby uměl ovládat i jiné svaly než jen bicepsy, tricepsy – třeba v obličejové části, protože smích patří k mému životu J. Zároveň by však měl mít i vážnou stranu osobnosti, aby se nesmál ve chvíli, kdy to není vhodné. Na rovnosti či křivosti dolních končetin až tak nezáleží. Brýle mi nevadí, ale ostříží zrak je výhodou. Velké číslo nohy rovněž není překážkou. Upozorňuji však předem, že já mám skoro dětskou velikost. Vous mi nevadí, pokud jím dokáže mile dráždit moji tvář. Další (intimní) rozměry není třeba specifikovat. Hlavně když je bude umět použít v tu pravou chvíli a na pravém místě.

            Co se týče mozkové kůry – ať ji má šedou i bílou, neumím si představit, že by je měl jinak barevné a pokud možno, ať je ta bílá pod šedou. Ovládání těchto kůr beru jako samozřejmost. Nezáleží na vzdělaní, ale v případě nižšího vzdělání, než jaké mám já, se s tím musí umět sžít. Titul totiž vracet nepůjdu – stálo to dost času, než člověk dostane několik písmenek navíc J.

            Dovednosti může mít všechny, které se dají využít a pokud možno i ty, které nemám já, abychom se mohli doplňovat. Psát i číst by měl umět sám. Až mu navařím, tak se snad naučí i jíst J, pokud by to dosud nezvládal. Další dovednosti budou jedině přínosem. Bude-li umět tančit, ráda s ním vyrazím na ples, bude-li umět zpívat, pokusím se mu dělat druhý hlas. Bude-li umět krásně psát příběhy, z celého srdce je budu ráda číst. Když se stanu jeho koníčkem a bude mě chtít hýčkat, zřejmě podlehnu…

            K čemu mi je však seznam, když někdo takový zřejmě ani neexistuje. Já taky nejsem dokonalá J, takže prrr…

Jenže redakce a čtenářky chtějí číst mé nejtajnější touhy – takže ať je to Patrick Swayze. A já ať se proměním v Jennifer Greyovou. Budeme spolu prožívat neodolatelnou milostnou romanci. Budeme se společně svíjet v rytmu dirty tanců. Budeme se líbat v dešti, ale na rozdíl od filmu, ta naše romance nikdy neskončí.

bokul


Z atvé milé a upřímné zasnění ti posílám něco na opalování. To aby si byla opálená a ne spálená... Měj se krásně a toho prince nalezni. Bohužel pro tebe - já už jsem zadaný :)) Ale jinak bych neváhal ani chvíli :)

Reklama