Podívejte se na proměnu konečně opravdových kamarádek - a ještě k tomu slečen, které pracují též v médiích.

S Marií jsem se seznámila díky tomu, že organizovala výpravu novinářů do Teplic nad Bečvou. Moc milá a schopná dívka, stejně jako její kamarádka Lucie.

Děvčata se líčí denně a zajímá je make-up různých stylů a barevnosti. Jelikož jsou obě mladé, jsou krásné i bez vizážistické úpravy, takže proměna začala důkladným očištěním celého obličeje:

holky

Nejdříve se ujala práce Lucie. Jelikož Marie přišla oblečená ve výrazně fialovém tričku, bylo jasné, jaké stíny použije. Oříškem bylo nalíčení kamarádčiných extrémně dlouhých a natočených řas, ale nakonec jsme to zvládly.

holky

Lucie si přála vyzkoušet make-up slavných hereček let začátku 60. let. Má velmi zvláštní tvar očí, takže se Marie při líčení docela zapotila. Obě dívky byly překvapené, že před nanesením silné tekuté linky je třeba oči zkorigovat jemnými stíny v barvách obličeje, tedy krémové, béžové a světle hnědé, aby vyniklo oční víčko a velmi nepatrně jsme nanesly i spodní linku. Pak zbývalo jen nejdříve tužkou nakreslit tu horní a přetáhnout tekutou barvou. Tvářenka k tomuto líčení patří a rty musí být opravdu červené.

holky

A nakonec výsledná společná fotka:

holky

Kdo bude proměňován dále? To záleží, milé čtenářky, jen a jen na vašem zájmu a aktivitě!

Čtěte také:

Reklama