Další dvě proměněné dámy kdysi pracovaly v jedné firmě - takže tu máme pro změnu kolegyně.

Nicku (tento nick si vtipně zvolila) znáte z ilustračních foteček seriálu Tajemství vizážistiky, je to moje dlouholetá kamarádka a moc ráda se nechává nalíčit. Nepodařilo se jí přemluvit svou sestřenici a moji spolužačku, aby do toho šla s ní, neboť námitku, že už se léta nelíčí, se nepodařilo vyvrátit. Přitom je to škoda, kdysi se tato žena zabývala kosmetikou a líčila se moc ráda.

Poté se přihlásila Hanka, kterou jsem poznala na castingu - točí totiž občas reklamy stejně jako já. A tak jsem děvčata téměř stejného věku (mého) „spárovala“ hezky dohromady.

Ačkoliv je zvyklá líčit se jemně a přirozeně každý den - na foto „před“ jsme výraznou Hanku odlíčily:

proměna

Nicka se líčí také denně, ale podle mého soudu příliš nenápadně, takže když se odlíčila, neviděla jsem velký rozdíl:

proměna

Hance jsme po nalíčení rozpustily její překrásné vlasy, i když říkala, že se cítí lépe v drdolu. Myslíte si stejně jako já, že takhle vypadá mladší?
Nicka má svůj účes jak střihem, tak barvou vždy dokonalý a přesně odpovídající jejímu typu, tam jsme nezměnily nic. Ovšem bylo nutno zase překonat odpor k výraznějšímu líčení - zvolily jsme výraznější stíny, silnější nános řasenky a hlavně tmavě zelenou konturovací tužku, protože Hanka má zelené oči. Nejdřív, že prý takhle na ulici nevyjde... no a nakonec vyšla.

Jelikož venku panuje letos příšerné vedro, slunce je velmi ostré a já pracuji ve 4. patře bez výtahu, rozhodla jsem se ze soucitu s modelkami fotit přece jen raději v interiéru - snad mi to odpustíte. Až bude zase „normální“ teplota, slibuju, že se dočkáte fotek v zeleni.

proměna

Tak co? Jak se vám dámy líbí? Příště budeme KONEČNĚ proměňovat nefalšované kamarádky, zcela ve smyslu názvu Letních proměn, a navíc pro změnu mladé dívky.

Čtěte také:

Reklama