.

Letiště Praha zavádí pro cestující novou službu Aerosnack, kvalitní a levnou svačinku do letadla

Novinky

Letiště Praha zavádí pro cestující novou službu Aerosnack, kvalitní a levnou svačinku do letadla

Novinkou gastronomie na Letišti Václava Havla Praha se stane mobilní stánek s občerstvením Aerosnack, který bude cestujícím nabízet denně čerstvé bagety a sendviče. Jejich cena bude 69 korun při zakoupení samostatně a 89 korun při nákupu s nápojem. Cestující se s ním setkají za bezpečnostní kontrolou v Terminálu 2 již od 1. března 2016, později v průběhu měsíce i v Terminálu 1. Spuštěním služby Aerosnack pokračuje Letiště Praha v projektu „Měníme letiště pro vás“, jehož cílem je vstřícně reagovat na potřeby cestujících a mimo jiné nabízet lepší poměr kvality a ceny.

„Pojízdný stánek Aerosnack je další z mnoha novinek v oblasti gastronomie, kterým se letiště snaží přizpůsobit hlavně českým cestujícím, jejichž počet meziročně roste. Nabídne jim kvalitní a čerstvou svačinku za příznivé ceny. Bagetu či sendvič i s nápojem si cestující mohou vzít na palubu letadla, a to i v Terminálu 1, kdy budou poté procházet přes bezpečnostní kontrolu. Obsluha nápoj zabalí i s účtenkou do uzavíratelného STEB sáčku, takže bude možné se s ním odbavit do letadla i přes omezení platná pro tekutiny,“ vysvětluje Jiří Petržilka z představenstva Letiště Praha.

aerosnack

Mobilní vozík bude nabízet celkem 3 druhy baget, 3 druhy sendvičů, saláty a 6 druhů alkoholických a nealkoholických nápojů. Během dne se bude pohybovat na obou terminálech Letiště Václava Havla Praha s pravidelnými zastávkami na dvou místech v Terminálu 1 a třech místech v Terminálu 2. V provozu bude každý den od 8 do 16 hodin, přičemž podle Petržilky může dojít k rozšíření prodejní doby: „Zatím se jedná o pilotní provoz, během kterého budeme sledovat zájem cestujících a podle výsledků případně upravíme nabídku a charakter služby.“

Výrobu baget a sendvičů ze světlého i tmavého pečiva a s různými náplněmi zajistí přímo Letiště Praha, které provozuje například i několik restaurací s příznivými cenami. Patří sem třeba samoobslužná restaurace Praha na Terminálu 1, ve které letiště nabízí hlavní jídlo od 81 Kč a polévku od 17 Kč.

Aerosnack se zařadí mezi provozovny, které nabízejí balenou vodu do 27 Kč, tedy do 1 eura. Tuto cenu letiště garantuje již ve všech nápojových automatech ve svém areálu a v letištěm provozovaných restauracích Praha a The Globe.

Pro vyšší komfort při placení bude obsluha stánku přijímat platbu v českých korunách, eurech, ale i platební kartou.

Ceník nabízených produktů:

Sortiment Cena
Combo (sendvič/bageta + nápoj) 89 Kč
Sendvič 69 Kč
Bageta 69 Kč
Salát 69 Kč
Voda Bonaqua 0,5l

27 Kč

(letiště ve svých provozovnách dodržuje garanci ceny balené vody do 27 Kč)

Coca-Cola 0,5l 39 Kč
Nestea - zelený čaj citrus 0,5l 39 Kč
Sprite 0,5l 39 Kč
Fanta 0,5l 39 Kč
Budvar plech 0,33l 39 Kč

*** Změny v oblasti gastro služeb jsou dalšími kroky v rámci kampaně s podtitulem „Měníme letiště pro vás”, která si klade za cíl dlouhodobé zlepšování služeb zaměřených především na české cestující. Další výhodné nabídky, novinky a tipy na cestování z Prahy čekají na návštěvníky na www.menimeletiste.cz.

   
01.03.2016 - Redakční novinky - autor: redakce

Komentáře:

 1. [4] kozeluhova [*]

  peetrax — #3 To zrovna teď neřeším prostě to tak bylo, já to nevymyslela

  superkarma: 0 01.03.2016, 19:21:47
 2. avatar
  [3] peetrax [*]

  kozeluhova — #1 a proč by to mělo být v ceně letenky? To jsem nikdy nepochopila...

  1. na komentář reaguje kozeluhova — #4
  superkarma: 0 01.03.2016, 19:16:00
 3. [2] bobani [*]

  Sml80

  superkarma: 0 01.03.2016, 18:53:22
 4. [1] kozeluhova [*]

  Když už není v ceně letenky, tak někdo chytrý našel nevyužité místo na trhu

  1. na komentář reaguje peetrax — #3
  superkarma: 1 01.03.2016, 13:54:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme