.

Letenky na pokladně vlakového nádraží

Cestování

Letenky na pokladně vlakového nádraží

Opravdu levně můžete dnes do některých evropských měst cestovat díky nové zákaznické alianci Českých drah a letecké společnosti SkyEurope. Jak se zdá, tak cestování letadlem už i u nás přestane mít příchuť dovolené v zahraničí a stane se běžným způsobem dopravy. Spolupráce dopravců vám umožní velmi snadné a levné cestování do Milána, Říma, Neapole, Benátek, Amsterdamu, Paříže, Bruselu, Kodaně, Athén, Londýna, Varny, Sofie a samozřejmě i do Bratislavy a Košic.

 

V praxi to funguje tak, že když přijdete na větší nádraží, koupíte si cestovní balíček obsahující lístek na vlak do Prahy a odtamtud letenku, kam budete potřebovat. Stejně tak se plánuje i služba, kdy přímo na letišti budete moci pořídit lístky na vlak, i když na ruzyňské letiště zatím nejezdí.

 

Do zmiňovaných měst se v průměru přepravíte za 1.290 do 1.790 korun, pokud si cestovní doklady pořídíte alespoň šest týdnů před odletem. Pokud se rozhodnete cestovat později, zaplatíte o 200 korun více. Další výhodnou nabídkou aliance je Sky Pendolino pro cestování na trase Praha-Bratislava-Praha. Se vším všudy vás to vyjde na 995 korun s tím, že do Bratislavy jedete vlakem a zpátky letíte letadlem.

   
24.01.2008 - Zahraničí - autor: Michal Chalupa

Komentáře:

 1. avatar
  [2] tomáš [*]

  ..tak nevím..vlakem na letiště, jen aby neměl zpoždění :-)A z nádraží bude potřeba ještě se dostat na letiště-to už asi v balíčku není..je to trochu polovičaté,ne?

  superkarma: 0 24.01.2008, 20:03:13
 2. avatar
  [1] Meander [*]

  Já jsem asi trochu blbá, ale nepochopila jsem to.

  superkarma: 0 24.01.2008, 18:49:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme