lego

Nadpřirozené bytosti, kouzelné zaklínadlo… Řeč není o nové pohádce, kterou by se letos o Vánocích chystali pustit v televizi, ale o nových LEGO Stolních hrách.

Právě díky nim se děti mohou do pohádkových světů lehce přenést a zábavnou formou přitom rozvíjet své intelektuální schopnosti jako je třeba kreativní nebo strategické myšlení.

Designeři her značky LEGO ví, že není lehké děti zabavit. Když tedy pracovali na nové kolekci LEGO Stolních her, hledali taková témata, která by je přirozeně zaujala a zároveň je jen tak neomrzela. A protože holčičky a kluci mají rádi dobrodružství, napětí a tajemno, vznikly v rámci edice také tyto tři následující hry: 

Lava Dragon

LEGO© Lava Dragon – Lávový drak

Dobrodružství, na které jen tak nezapomenete! Kdo jako první vyšplhá na sopku a přivolá z jejího vrchu draka? Cesta nahoru nebude lehká, je třeba se vyhnout lávě a zabránit ostatním, aby se na vrchol dostali jako první oni.

Hra pro 2 až 6 hráčů ve věku 7+. Doporučená MOC 349 Kč.    

 

 

 

Magikus. lego

LEGO© Magikus

Jednoduchá, přesto zajímavá hra. Cílem je pomocí sov sesbírat z poliček speciální ingredience a sestavit kouzelné zaklínadlo. Tajemná hodinka může začít!

Hra pro 2 až 4 hráče ve věku 6+. Doporučená MOC 259 Kč.

 

 

 

Monster 4 lego

LEGO© Monster 4

Zábava pro všechny, kteří mají rádi napětí! Tentokrát se hráči přenesou na hřbitov, kde se za tmy vynořují příšery a hrají si s kostlivci. Ten, kdo jako první do řady postaví 4 příšery, vyhrává. Pozor si ale musí dát na nebezpečného skákajícího pavouka.

Hra pro 2 až 5 hráčů ve věku 7+. Doporučená MOC 349 Kč.

 

Reklama