Nemám žádnou zkušenost s milováním na místech jako kino, restaurace, kabinka v obchodu, případně telefonní budka. Mám jednu vzpomínku na milování na nudistické pláži, kde jsme sice byli za křovím, ale bylo na nás vidět z vody a z druhého břehu jezera. Tam jsem to věděla, a schválně jsem se malinko předváděla, neboť ten pán, co byl se mnou, byl zrovna vespod, a tudíž neměl ten rozhled po okolí jako já, a nemohl protestovat, že jsme moc na očích… zejména těm, co právě  plavali kolem.

Možná by se do milování na veřejnosti daly počítat i takové případy, jako když jsme kdysi s manželem na dovolené touto činností rozhoupali maringotku natolik, že nemohlo být pochybností, ačkoli nás přímo nikdo nepozoroval, a podobné případy pod stanem, kde je všechno slyšet. Ale to už je přece jen je něco trochu jiného.

Dávno tomu, ještě za svobodna, se stalo například, že jsme si vylezli na stoh vedle polní cesty, tam chodilo kolem celkem dost lidí, ale nahoru nebylo vidět, a tak jsme si mysleli, že jsme v bezpečí. Jenže poblíž bylo letiště pro malá letadla a tam byl čilý provoz, protože byl krásný letní den bez mráčku. Pochopitelně všechna letadélka musela přelétat při přistání nad tím stohem… a nejméně jeden pilot si asi všiml, neboť se pak vracel a kroužil nad stohem stále níž a níž… moc hezké to bylo :-).

Jiný příklad - milování na břehu řeky, tam nám zase nedošlo, že přes ni vede potrubní most, a přes ten chodí lidi na zámek na protějším břehu, jelikož ten den byla sobota, a všichni vyrazili na procházku. My byli sice skryti ve vegetaci, ale most je vysoký a tak měli na nás pěkný výhled shora…

Vynechávám takové nezajímavé příhody jako lavičky, nebo na mezi, kde ani nešel nikdo kolem. Jednou vzniklo ale i veřejné pohoršení – to jsme slavili čísi narozeniny, a společnost se šla pod vlivem koupat za večera do vltavských tůní, bez plavek.

Chvíli se plavalo, a pak část méně otrlých jedinců odešla domů, že je jim zima, zatímco dvě dvojice ještě zůstaly, provozujíce milostné hrátky, při tom zima není. Ovšem z nábřeží, nebo snad z mostu zpozorovala podezřelý ruch policejní hlídka, došla blíž, posvítila si baterkami a konstatovala přestupek. Byli jsme požádáni o občanské průkazy, které samozřejmě nikdo neměl. Šaty na druhém břehu tůně, a teď stůjte neoděni před uniformovaným jedincem, a hleďte mu bez bázně do očí. To byl zážitek. Skončilo to jen pokáráním, neb jsme projevili účinnou lítost.


Tak takhle hezkou noční editaci ani nepamatuji. Je vidět, že Čechové jsou národ hravý. Jen doufám, že to není proto, že sex je zábava chudých, to by mě pak skoro mrzelo.:-) Ale ne, je vidět, že se umíte krásně zabavit a to letadlo je vskutku poetické. Vykládat totiž jednou vnoučatům, že jste byla tak krásná, že kvůli vám slétávala i letadla níž... To je pravá poezie!

Napište mi také na adresu redakce@zena-in.cz! Dnes se není proč stydět!

Reklama