Jak myslíte že dopadl nátlak čtenářky Secret na jejího manžela, který se léta vzpíral ostříhání plešatějící dlouhé kštice? Výsledek se nakonec dostavil a byl to šok!

Radikální změna vzhledu dovede člověka změnit k nepoznání. Když čtenářka Secret štouchala manžela k zmně účesu, netušila, čeho se dočká...


Při přečtení denního tématu mě okamžitě napadla jedna příhoda... spíš tak trochu černý humor ze života.

Manžel nosil v mládí dlouhé vlasy a plnovous a mě se to líbilo. Ale jak to bývá, kštice časem značně prořídla, vous zešedivěl a už to nebylo zdaleka ono. A čím víc vlasy řídly a čelo „ujíždělo“ dozadu, sílily moje tlaky, aby s „tím“ něco udělal. Léta se vzpíral, bránil, čechral zbytky vlasů s tvrzením že je to ještě dobrý..., ale nakonec svolil.
A vzal to opravdu zgruntu. Od holiče přišel s holou hlavou a bez vousů. Pro všechny trošku šok, ale lepší než původní „cancoury“.
V té době pracoval v obchodě a lidi už na něj byli zvyklí, většinou ho s novým „image“ ani nepoznávali a vznikaly docela komické situace...až jednou...
Jeden stálý zákazník se k němu jednou diskrétně naklonil a zeptal se: „Vy taky?“ a soucitně se zatvářil. „Co taky?“ ptá se manžel. „Po chemoterapii...?“...

( :-o vtip to nebyl ).

I přes tuto příhodu si hlavu holí dodnes, ale vousy nechává - delší strniště.
Takže tohle je to jediné co se mi na něm podařilo změnit. Dokonalejší tím sice není, ale o to ani nešlo. Ostatní snahy jsou marné, ale to už jsem dávno pochopila a neřeším to.

Zdraví,
Secret

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturu.

Téma dne 15.11.2013: Maličkosti, které jste na něm změnila

  • Co se vám podařilo na vašem partnerovi změnit?

Své příspěvky k tomuto tématu zaměřené na detail (tedy hlavně na maličkosti) mi posílejte v pátek 15.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce. Jedna autorka příspěvku obdrží od redakce krásný dárek pro něj: Toaletní voda Ermenegildo Zegna Uomo v hodnotě lehce přes 1600 Kč. Její příspěvek ale musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Zasílejte je na e-mailovou adresu:

uomo

Reklama