Styl

Lesklé nehty bez lakování? Jde to!

Vkusně upravené nehty jsou v dnešní době samozřejmostí téměř pro každou ženu. Jsou naší vizitkou a prozradí okolí víc, než si vůbec dokážeme představit – jakou máme práci, jaký máme vkus a mnoho dalšího. I pomocí rukou komunikujeme s ostatními, a proto je velmi důležité, aby vypadaly co možná nejlépe. Zásadní je ruce nezanedbávat a dopřát jim kvalitní a důslednou péči.

Zdravá životospráva

Samotná péče o nehty začíná u správné výživy. Pokud jsou nehty polámané nebo zničené, máte ve svém těle pravděpodobně nedostatek vápníku nebo vitamínu B. Zařaďte do jídelníčku mléčné výrobky, minerální soli jako železo, zinek a magnesium. Rozhodně nezapomínejte na ryby, mořské plody, pšenici, cereálie, ořechy a mandle. Přesně tyto potraviny vám pomohou podpořit tvorbu keratinu, z něhož jsou nehty tvořeny. Předejdete tím tak jejich lámání. Opatrní bychom měli být též při úklidu – nehty by neměly přijít do kontaktu s čisticími prostředky a chemickými výrobky.

Scholl

Kosmetická péče

Opomíjet bychom rozhodně neměli ani samotnou péči o nehty. Kromě stále oblíbenějšího nehtového peelingu je velmi důležité nehty správně a šetrně pilovat. Značka Scholl přichází na trh s revoluční novinkou – elektronickým pilníkem Velvet Smooth Nail Care se třemi hlavicemi k pilování, broušení a leštění nehtů na rukou i na nohou. Jeho používáním získají vaše nehty přirozený a zdravý vzhled. Funguje na jednu tužkovou baterii, tudíž je skvělým společníkem na doma i na cesty. Snadno se používá a spoří čas, výsledky jsou přitom jako od profesionální pedikérky či manikérky. „Pilování nehtů s elektronickým pilníkem od značky Scholl je opravdu rychlovka! Vyzkoušela jsem ho na nehtech na rukou i na nohou a byla jsem hotová u každého do deseti minut,“ říká vloggera Tereza z Terry Make-up Tutorials.

Scholl

Scholl

Manipulace s elektronickým pilníkem nejen jednoduše vypadá, ona jednoduchá je. Celý proces pilování nehtů je rozdělen do tří jednoduchých kroků. V prvním kroku nasadíte na pilník pilovací hlavici, zvolíte jednu ze dvou nabízených rychlostí a pečlivě opilujete nehty do požadovaného tvaru. V druhém kroku použijete brousicí hlavici, která vyrovnává nedostatky a vyhlazuje povrch nehtu. V posledním, třetím kroku na pilník nasadíte lešticí hlavici. Pomocí krouživých pohybů vyleštíte povrch nehtu. Doporučuje se na nehet jemně tlačit. „Po použití všech třech hlavic a pečujícího olejíčku byly moje nehty hladké a opravdu krásně lesklé, skoro jako kdybych na nich měla povrchový ochranný lak (top coat)! Konečně se za svoje nehty nemusím stydět, což se obvzlášť před létem hodí,“ dodává Tereza z Terry Make-up Tutorials.

Scholl

Scholl

Elektronický pilník Velvet Smooth Nail Care System se třemi hlavicemi k pilování, broušení a leštění nehtů na rukou i na nohou. Jeho používáním získají vaše nehty přirozený a zdravý vzhled. Funguje na jednu tužkovou baterii a je k dostání ve dvou barevných variantách – růžové a modré. Doporučená prodejní cena je: 1 099 Kč

Scholl

Pečující olej na nehty, Scholl: 299 Kč

   
16.05.2016 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] RenataMor [*]

  Sml58

  superkarma: 0 16.05.2016, 17:23:09
 2. [5] Darmovzalova [*]

  Andreadornova — #3No mě možná tak 2dny.

  superkarma: 0 16.05.2016, 10:30:09
 3. [4] bobani [*]

  mě se lesknou po nátěru vápníkem

  superkarma: 0 16.05.2016, 08:30:47
 4. [3] Andreadornova [*]

  Mě by takhle upravené nehty vydrželi max jeden den Sml52

  1. na komentář reaguje Darmovzalova — #5
  superkarma: 0 16.05.2016, 06:39:48
 5. [2] Boros [*]

  MOje ruce jsou v kontaktu s kdejykým svinstvem, takže pro mne zbytečné.

  superkarma: 0 16.05.2016, 05:37:19
 6. avatar
  [1] denkas [*]

  Pilník mám ,ale né za tisícovkuSml23

  superkarma: 0 16.05.2016, 01:20:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme