Nová řada péče o vlasy Schauma Pro péči & lesk je speciálně vyvinuta tak, aby rozzářila i nevýrazné a matné vlasy. Díky inovativnímu složení, které využívá vzácného pečujícího oleje a výtažku z perel, získaného ze sladkovodních ústřic, dodává šampon a balzám Schauma Pro péči & lesk vlasům skvělou péči a zářivý lesk, který vlasy oživí na první pohled!

Tajemstvím úspěchu šamponu a balzámu Schauma Pro péči & lesk jsou jeho ingredience  – pečující olej a vzácný výtažek z perel získávaný ze sladkovodních ústřic z USA. Perly jsou po celém světě dobře známým a tradičním doplňkem a jsou synonymem pro drahocenný lesk. Odborníci ze Schwarzkopf&Henkel proto poprvé spojili tento perlový extrakt s pečujícím olejem a výsledkem je mimořádně šetrný a pečující přípravek, který vlasům dodává neuvěřitelný lesk a pružnost.

Šampon Schauma Pro péči & lesk vyhladí strukturu vlasu po celé jeho délce, takže vlas intenzivněji odráží světlo a vlasy od nevýrazných až po matné jsou až o 90 procent lesklejší. Ve spojení s balzámem Schauma Pro péči & lesk pak vlasy získají na hebkosti a snadněji se rozčesávají. Navíc se díky kombinaci aktivních složek a intenzivních posilujících vitamínů  vlasy zpevní až o 80 procent.

Díky velmi příjemné vůni nové řady Schauma Pro péči & lesk se péče o vlasy stane skvělým zážitkem i pro vaše smysly.

Schauma Pro péči & lesk si můžete zakoupit od 1. září 2006.

Přehled novinek řady Schauma Pro péči & lesk :

Schauma šampon Pro péči & lesk : 250ml, cca 49,90 Kč

Schauma balzám Pro péči & lesk : 200ml, cca 49,90 Kč

Reklama