Asi před půl rokem jsem se musela rozhodnout, koho si vybrat... 30letého chlapa, nebo 19letého zajíčka.

Protože je mi 20 let, bylo pro mne rozhodování těžké. Třicetiletý pán s obrovským smyslem pro humor měl už zařízený byt. Znamenalo by to pro mne, že bych přišla k hotovému a měla bych skvělé zázemí pro dítě do budoucna. Avšak jsem musela přihlížet k tomu, co by na to řekli rodiče a lidé. Určitě by se jim to hnusilo.

Devatenáctiletý neměl nic, jen práci horníka, postupně si koupil starší auto, teď dostal byt. Také jsem toužila po tom, abych si se svým partnerem vše zařizovala... 

Přeci každá dívka touží po tom, jak si společně dva partneři koupí byt a postupně si ho zhotovují. No a pak ta radost, že to vše zvládli společnými silami.

Takže já si myslím, že nezáleží na rozdílu věku, ale na tom, jak si dva spolu rozumí a jestli chtějí vše dělat společně a pak mít z toho radost.

Kaamoska


Milá Kaamosko,
věřte mi, že existuje hodně dívek a žen, které raději přijdou k "hotovému", než aby se svým partnerem vše budovaly od začátku. Ale já s Vámi souhlasím. Jen nevím, zda u Vás nakonec tedy opravdu zvítězil "zajíček" horník.

Přeji všem ženám-in dobré ráno i já :-)! Celý den se Vás budu ptát na Vaše zkušenosti s partnery, kteří byli oproti Vám o několik let starší nebo mladší. Napište nám, v čem jsou například starší muži lepší než ti mladí a zdali jste někdy měla partnera, který byl ve věku Vašich dětí?!

                                                            redakce@zena-in.cz

Reklama