Možná to znáte: je večer, dostanete se do postele ve chvíli, kdy už únavou sotva vidíte, a manžel, který vstává ráno ještě o hodinu dříve než vy, už vydává jen chraplavé zvuky z říše snů. V posledních vteřinách před usnutím myslíte na to, kdy jste vlastně měli naposledy nějaký sex. Týden, čtrnáct dní, měsíc? A kdy jste naposledy prožili nějaké opravdu vzrušující erotické chvíle se svým partnerem?

Jestli u vás tahle modelová story trefila do černého, určitě v tom nejste samy.  Stačí mrknout do tematicky příslušně laděných internetových diskusí nebo uzavřených facebookových skupin, kde se ženy různých věkových skupin navzájem svěřují. Není to záležitost věku, stavu, kvality vztahu… ale je to jako přes kopírák. Vztah funguje, jen každodenní únava a stres z rodinných i pracovních povinností z vás obou vysává sílu a energii …

Psychologové i sexuologové potvrzují:  úbytek sil, ztráta energie a přemíra stresu se v sexu projeví velmi záhy.  Malý problém pak může působit zhoubně nejprve na sexuální život a posléze na celý vztah. Přitom mnohdy stačí jen málo, hlavně nerezignovat a nevzdat to, a hledat malá zpestření. K těm, které vyhoví každému, patří erotická kosmetika, která vás naladí na tu správnou vlnu vzrušení a pomůže vyřešit drobné „technické“ problémy.

U mužů patří k nejčastějším nočním můrám problém s erekcí. Muži se za takový problém většinou stydí, stresují se jím a to situaci ještě zhoršuje.

sexŘešením může být stimulující gel, který prokrví penis a zajistí tak snáze pevnou a dlouhotrvající erekci, navíc zvýší dráždivost každého doteku. Vyzkoušejte např.:

Dalším častým mužským problémem je předčasná ejakulace. Muž nedokáže oddálit chvíli svého vyvrcholení a předčasně, často k nelibosti své i partnerčině, zakončí svůj výkon příliš brzy.

sexI zde nabízí erotická kosmetika pomoc: gel znecitliví nervová zakončení na penisu, oddálí vyvrcholení a poskytne tak více času pro chvíle lásky.

Problémům s „jeho“ velikostí se ženy většinou spíše smějí. Nicméně pro muže je to citlivá otázka a psychika je mocná čarodějka.

Gel k výrazně většímu prokrvení penisu způsobí zvětšení a zároveň prodloužení penisu.

Ale abychom neházely všechno na muže! Mnoho z nás přiznává, že problém není (jen) na straně partnera. I nás deptá únava, děti, povinnosti – a vzrušení nám trvá dlouho nebo nepřijde vůbec. Pomocníkem, který nás dovede k intenzivnějšímu vychutnání sexuálních hrátek je gel speciálně navržený pro ženské touhy a jejich potěšení. Stimulující gel zvyšuje stimulaci ženského přirození a zaručuje tak intenzivnější vnímání každého dotyku.

Reklama