Domácnost

Lepení průhledných materiálů

Sklo, nebo různě barevné průhledné plasty jsou v současnosti velmi zajímavými moderními materiály, ze kterých je možné vytvořit atraktivní designové prvky do bytu či domu. Pro jejich instalaci či opravu je ovšem nutné zvolit speciální křišťálově čiré lepidlo, aby slep byl neviditelný.

Pattex

PattexKdyž instalujete například průhledné úchyty na šuplíky, není vhodné volit šrouby, které by díky průhlednému materiálu byly vidět. Proto je lepší a snadnější variantou výběr čirého lepidla, které po zaschnutí nebude ani patrné.

Montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL díky křišťálové čirosti velmi dobře přilepí průhledné materiály, jakými jsou různé druhy čirého, pískovaného či barevného skla nebo plexiskla či některých plastů. Módní skleněné obložení v kuchyni či koupelně, skleněné nebo plastové průhledné koupelnové doplňky, skleněné hranoly, skleněné úchyty k šuplíkům nebo ke skříním, či panty ke skleněným dvířkům, to vše přilepíte díky Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL.

Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL lze nanášet i na vlhké podklady.  Je tedy vhodný pro použití v interiéru i exteriéru, v koupelně i v kuchyni. 

Pattex

www.pattex.cz

Zakoupíte ve specializovaných stavebních prodejnách a hobby marketech, orientační doporučená cena se pohybuje okolo 230 Kč za kartuši o objemu 290 g

 

   
24.05.2016 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] mamkaJa [*]

  Takovéto úchytce bych nedůvěřovala od začátku. A hlavně bych si ji nikdy nekoupila Sml30

  superkarma: 0 24.05.2016, 13:09:40
 2. [2] bobani [*]

  dobré lepidlo

  superkarma: 0 24.05.2016, 08:47:26
 3. [1] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 24.05.2016, 07:04:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme