Bulvár

Leoš Mareš o módě: Když vidím ženu v džínách, je mi do pláče

Leoš Mareš patří mezi špičkové moderátory, zřejmě i proto si ho značka Blažek vybrala jako tvář pro svou novou kolekci. V dvouminutovém spotu představuje obleky i volnočasovou módu. Sám kdysi vstoupil do českého showbyznysu v chlupatém kožichu a díky tomu dostal přezdívku „pán kožichů“. A jestli se teď v obleku cítí líp? A umí si uvázat kravatu? Kolik utrácí za oblečení a co rád kupuje svým partnerkám? Leoš Mareš poskytl velmi otevřený rozhovor našemu magazínu Žena-in.cz!

Propracoval jste se od kožichů po prvotřídní styl. Cítíte se v obleku líp než kdysi v chlupatém kožichu?
Takhle to rozhodně nemůžu říci, protože každá doba měla své. Cítil jsem se ve všem, co jsem kdy nosil, pohodlně. Kožich byl pro mne pouze kostým a já jsem se v tom kostýmu cítil skvěle. Ale móda, kterou nosím dnes, je bezpochyby použitelnější.

Leoš Mareš

Před pár lety jste řekl, že se považujete za módního neumětela. Jak to máte teď, zlepšilo se to?
Já jsem se vždycky snažil, ale ty výsledky byly tristní. Je ale pravda, že od té doby, co jsem potkal stylistu Filipa Vaňka, jsem veden správným směrem. Rozhodně se neřídím podle všeho, co mi Filip Vaněk řekne, doporučí. On mi nabízí nejrůznější věci a já si vybírám z toho, co se mi líbí, a v tom průniku se nacházíme. Teď je to s mým oblékáním určitě lepší, ale člověk se má pořád co učit. Ale myslím si, že nějaký posun tam asi znát je.

Leoš Mareš

Hodně jste se proměnil. Z kluka jste dozrál v dospělého muže. To byl ten důvod, proč si vás značka Blažek vybrala?
To je ale smutný příběh, protože já jsem pořád kluk (směje se). Já dospělý muž nebudu nikdy. Charakterizoval bych se jako kluk, který je oblečený jako dospělý muž. Vždycky jsem se hrozně dobře cítil ve formálním oblečení. Zatímco si kluci na plesech povolovali kravaty a rozepínali si vrchní knoflíček u košile, tak já nikdy. Nikdy bych si nesundal nebo nepovolil kravatu, i kdybych měl umřít. Stejně tak, jako si žena nesundá podpatky, protože by umřela z pocitu, že je bez nich. Tím, že spolupracuji s profesionály, tak se ve mně vytvořila láska být tzv. overdressed. Teď jsem byl například na charitativní akci Fashion Week s Petrou Němcovou a dress code byl black tie a já si vzal smoking s motýlkem. Akce skončila a já se přesunul do baru ve stejném oděvu, a tam jsem potkával tu „džínovou kulturu“. Zůstal jsem ve smokingu, a zatímco někdo by se cítil blbě, tak mě to strašně bavilo. Miluju být overdressed a nenávidím být underdressed. Přijít někam, kde jsou lidé vhodně oblečení, a já bych měl na sobě triko, tak to bych se propadnul.

Umíte si sám uvázat kravatu?
Ne, a dokonce jsem se do toho nikdy raději nepouštěl. Mám v šatníku třeba dvacet kravat a všechny jsou předvázané. Ale trápí mě to, měl bych se to naučit. Ale protože mi vždy kravatu někdo uvázal, tak nebyl důvod a motivace se to naučit.

Leoš Mareš

Jak jste se zmínil, váš stylista je Filip Vaněk. Obléknete si vždy vše, co vám vybere, nebo jste proti něčemu protestoval?
Neustále bojujeme. Je pravda, že v poslední době méně než dříve. Jsem hodně otevřený člověk a řeknu svůj názor. On má svůj svět, ale mně se jeho svět hrozně líbí. Filip má určitý vyhraněný styl, je rozpoznatelný a je tam charakteristický jeho rukopis. Jsou to například krátké ohrnuté kalhoty, boty bez ponožek, to jsou zrovna věci, které mainstreamová společnost odsuzuje. „Ten má krátké kalhoty, čeká velkou vodu.“ Vím, že jsou to trendy, ale někdy neškodí se na ten styling podívat jiným okem a jiným úhlem pohledu. Ale chybí mi ta odvaha, proto mě baví jeho práce. Několikrát jsem utratil peníze za něco, co jsem si nikdy nevzal na sebe, v euforii jsem si to koupil a stálo to velké peníze.

Kdy povoláte svého stylistu, při jaké příležitosti?
My se snažíme mít věci už připravené. To znamená, když za mnou přijde, tak mi udělá víc modelů, ale protože se vždycky spíš zapovídáme, tak toho uděláme vždy míň, než jsme měli v plánu. Děláme vždycky dva až čtyři outfity. Povolám ho zkrátka vždy, když je nějaká velká událost. Na běžné akce ho už nevolám, to si vezmu buď něco, co jsme už dělali, nebo se snažím něco vymyslet sám ze znalostí, které mi on dal. Trochu se v tom už orientuji, znám svoje oblečení, naučil mě hodně. Nedokážu si věci moc kupovat, neumím najít v obchodě to správné oblečení. V tomhle mě baví služby Blažek, které organizují nákupní dny se stylistou, což je geniální.

Leoš Mareš

Jakou největší proměnu u vás prosadil? Od účesu po oblékání ...
Vlasy můj stylista vůbec neřeší. Po nějakých deseti letech jsem se rozhodl pro změnu. A zašel jsem do kadeřnictví Bomton. Říkám jim: „Já chci ostříhat.“ A oni se ptají: „Jste objednaný?“ A já říkám: „Ne nejsem.“ A oni: „My tady máme jenom kadeřnici, co dělá dámské účesy.“ Já neustoupil: „To je jedno.“ Tak mě ostříhala a od té doby nechodím k nikomu jinému. Je to holka, která vyhrála cenu za avantgardní dámské účesy, tak ta mě stříhá. Jinak hlavní změnou v oblékání je, že jsem přestal nosit trička s nápisy a čísly.

Nemáte pocit, že chodíte stejně oblečený jako váš stylista?
Mám pocit, že to je věc, kterou lze velmi těžko vymýtit. Protože kdybych někoho učil moderovat, tak mám své rady, a ty jsou mým obtiskem. Je pravda, že když se podíváte na jeho a můj styl, tak tam jsou průniky. Je nám to někdy i vyčítáno, ale nejde s tím nic dělat. On se snaží přizpůsobovat mně. Když se mu něco líbí, tak to aplikuje, jak na sebe, tak i na mě. Někdy z toho nemám radost, ale nedá se nic dělat. My jsme spolu několikrát absolvovali mezinárodní nákupy, třeba i v Americe. A fakt je ten, že jsme si kupovali stejný věci, jen v jiné barvě. On si vezme černou a já hnědou. Logicky, jemu se to hrozně líbilo, tak to doporučil mně a chtěl si to koupit i pro sebe. U holek tento problém není, když mají holky muže stylistu, tak to nemusí řešit.

Leoš Mareš

Co jste si koupil nejdražšího?
Jednou jsem si koupil kašmírový oblek od Diora za pět tisíc dolarů. Holkám, se kterými jsem chodil, jsem kupoval drahé věci. Moje kožichy byly zadarmo, ale absolvoval jsem soukromé nákupy u značky Fendi na známé ulici 5th Avenue v New Yorku. Tam to šlo za oblečení do milionových částek. Mně se tam líbila jedna kožešinová vesta, tenkrát jsem byl ještě se svojí expřítelkyní (pozn. red.: Hana Svobodová, finalistka České Miss 2008), a v tom kožichu, který si vyzkoušela, vypadala famózně. Když si ho oblékla, tak jsem se modlil, ať není moc drahý. Ale říkal jsem si, že ho musíme mít, ať už stojí cokoli. Stál jedenáct tisíc dolarů, ale vypadala v něm tak, že i kdyby stál pětinásobek, tak jí ho prostě koupím. Spíš jsem utrácel za lidi kolem sebe. Pro sebe jsem si koupil tašku od značky Hermés (pozn. red.: cena kolem 150 tisíc korun), ta byla asi nejdražší.

Kolik utrácíte za oblečení?
Snažím se to omezit. Já neutrácím prakticky nic a pak mám jeden takový výpad, kdy odjedeme někam ven, a tam prostě jenom nakupujeme. Když jsme jeli letos v lednu do New Yorku, tak tam jsem zažíval doslova nákupní orgie. Jednou za čas při nakupování zavřu oči a pak mi je z toho trochu zle.

Co byste na sebe nikdy nevzal?
Něco síťovaného, nevzal bych si na sebe košili s velkými nápisy a čísly.

Leoš Mareš

Jaký styl se Vám líbí u žen?
Líbí se mi, když má žena sukni nebo šaty. Nezáleží na délce sukně. Mám rád ženskost. Když je žena v kalhotách, tak jsem z toho vždycky smutný. Stejně jako mě baví ženy s dlouhými vlasy, tak mě baví žena v sukni. Když jde žena večer ven a má džíny, tak mi to přijde skoro až k pláči. Hodně cestuju a vidím, že ve světě by si to nikdo nedovolil, je to smutný příběh.

Ženy mají „úchylku na kabelky“. Za co utrácíte nejraději vy?
Pánská móda je v tomhle limitující. Ženám hrozně závidím kabelky a boty. Proto je svým partnerkám dopřávám, mám pocit, že si v tom projektuju nějakou vlastní frustraci. Když to nemůžu dopřát sobě, kupuji to jim. A když si to moje partnerka na sebe vezme, je to jako když to mám já. Pánská móda je oproti té dámské opravdu hodně omezená. Podívejte se na mě, mám na sobě kalhoty, košili, kravatu, sako. Žena může přijít v čemkoli, v overalu, šatech, v kalhotovém kostýmu, může mít pánský look. Vy můžete přijít v dámském, pánském smokingu. To my nemůžeme. Máte tolik variant.

Leoš Mareš

Řešíte nějak módu u svých dětí?
Ne, absolutně ne. Ještě to tak. Jediné, co řeším, je, aby měly kvalitní obuv. Zakázal jsem jim boty Crocs. Pro nohu je to nezdravé. Řeším hlavně to, aby měly boty na tkaničky. Ne značkové, ale kvalitní.

   
01.10.2014 - Rozhovory - autor: Lucie Ulmanová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [119] Myskamaus [*]

  Marešovi je do pláče, když vidí ženu v džínách a mně je zase do pláče, když vidím Mareše.Sml80

  superkarma: 2 15.10.2014, 11:07:34
 2. avatar
  [118] peetrax [*]

  Dudlajlama — #117 nic. Člověk si může dát na uši sluchátka, pokud je tak útlocitný, případně neposlouchat. Kolikrát si říkám, co za blbosti lidi nejsou schopní překousnout a dělat z kdečeho tragédii. No tak je někde někdo, koho člověk nemusí... Kdyby na světě nebylo nic horšího. Sml80

  superkarma: 0 07.10.2014, 20:35:46
 3. avatar
  [117] Dudlajlama [*]

  peetrax — #116 Jenze ti lide, navstevnici akci, tam nejdou kvuli Maresovi. Jdou na konkretni akci a kdyz uz tam holt Mares blekota, co s timSml80?

  1. na komentář reaguje peetrax — #118
  superkarma: 0 06.10.2014, 12:19:13
 4. avatar
  [116] peetrax [*]

  lalica — #115 kdo ho dostal na výsluní? Právě ten, kdo ho platí a žádá si jeho služby, ať jsou jakékoliv. A na výsluní ho drží třeba ten magistrát. Kdyby o něj nebyl zájem, nebude se nikde objevovat. Sml80

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #117
  superkarma: 0 05.10.2014, 10:01:27
 5. avatar
  [115] lalica [*]

  Sml15 Mně je do pláče vždy, když vidím Leoše Mareše. Nechápu, kdo tohoto "umělce" dostal na výsluní. Vysloveně slabý moderátor, viděla jsem jej " na živo" v Havířově, kde si dělal " šprťouchlata" z " baníků". Přiletěl helikoptérou na místo akce, holt Magistrát měl asi jiné mínění, když tohoto " předraženéhop týpka" angažoval...Sml68Sml68Sml68

  1. na komentář reaguje peetrax — #116
  superkarma: 2 05.10.2014, 07:54:12
 6. avatar
  [114] gerda [*]

  knihovna — #113sranda je, že fotka LM je mezi výhrami jako upoutávka na poukázku na nákup.Sml52 Člověk se ho prostě nezbaví - jak je v brýlích a kostkovaném saku. Prohlédla jsem si nominované borce a myslím, že jsou hodně zajímavíSml67

  superkarma: 1 05.10.2014, 05:39:50
 7. [113] knihovna [*]

  knihovna — #86 Já taky na kole nejezdím, ale čtu noviny a občas kouknu na tv. Mám tip pro redakci na pár zajímavých chlapů a vy si můžete zahlasovat, dámy. A Leoš Mareš mezi nimi není. Sml30 http://esquireman2014.jenpromuze.cz/

  1. na komentář reaguje gerda — #114
  superkarma: 1 03.10.2014, 10:56:58
 8. avatar
  [112] Eva_CZ [*]

  bzanda — #111Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52

  superkarma: 1 03.10.2014, 00:00:00
 9. [111] bzanda [*]

  Ať si z toho Leoš nic nedělá, mě je zase na blití z chlapců v kožichu Sml54

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #112
  superkarma: 1 02.10.2014, 22:46:57
 10. avatar
  [110] Myskdalen [*]

  Lady Gaga na albu s Bennettem umí víc než oblékat hovězí...u LM teda nevím....Sml16

  superkarma: 0 02.10.2014, 10:54:22
 11. avatar
  [109] Myskdalen [*]

  kareta — #108ME na mě nuceně nepůsobí a kvůli LM jsem naopak musela rádio v autě přeladit. Nu, každej má jinej smysl pro humor, někdo se snaží napodobovat Lady Gaga a nejen, že je pak už navždy druhej, ale ani to nakonec není vtipné, holt hovězí...Lady Gaga tedy na rozdíl od LM umí zpívat, jak je pozitivně kvitováno její album s Tony Bennettem.

  superkarma: 0 02.10.2014, 10:53:24
 12. avatar
  [108] kareta [*]

  řinka — #107možná není, ale jeho projev tak působí. Občas....nuceně...LM to nemáSml80 Dnes jsme poslouchala v rádiu E2 a LM a skoro jsme se smíchy nabourala...děsný hlodySml52

  1. na komentář reaguje Myskdalen — #109
  superkarma: 0 01.10.2014, 23:02:18
 13. avatar
  [107] řinka [*]

  řinka — #106a to si myslím,že M.E neníSml16

  1. na komentář reaguje kareta — #108
  superkarma: 0 01.10.2014, 22:54:09
 14. avatar
  [106] řinka [*]

  Devótní -vlezdoprdelství, krásný český ekvivalent ..., přitom samotný výraz devótní evokuje určitou vznešenost a ono je to skutečně jenom a pouze vlezdoprdelstvíSml16

  1. na komentář reaguje řinka — #107
  superkarma: 0 01.10.2014, 22:48:06
 15. avatar
  [105] kareta [*]

  a to, že by ženy měly nosit víc šaty, tak to je bez diskuze...já teda nosím džíny, ale jaxi mi to moje práce prakticky nažizuje...monterky..bytelné boty, ale do společnosti bych si to nelajzla. Ačkoliv mi teda všechny poradkyně přes módu poradily kalhoty. společenské, ale gatě. A to nemám problémy se sukněma ani podpatkama...

  superkarma: 0 01.10.2014, 22:44:10
 16. avatar
  [104] kareta [*]

  Eva_Fl — #103 ME je kultivovaný gentleman, LM je vtipný drzý a hodně balancuje, ale je vkusný. nenudí. Fakt je dobrej...mne teda baví pokaždé a to je co říct, ME mi občas připadal až devótní...

  superkarma: 0 01.10.2014, 22:40:57
 17. avatar
  [103] Eva_CZ [*]

  Suzanne — #98zuzu boty jsou hnusny, ale na doma jsou uzasny a k bazenu je taham taky. Sml22 Delaji mi dobre. To byla jen jeho poznamka k tomu, ze jsou skodlivy. Nejsou. Hnusny jsou, to jo.

  Moderovat jsem tohoto cloveka v zivote nevidela, ani po tom nijak netouzim. Mivala jsem rada M.Ebena. Sml22

  1. na komentář reaguje kareta — #104
  superkarma: 0 01.10.2014, 22:19:11
 18. avatar
  [102] peetrax [*]

  wich — #101 máš vzkaz Sml33

  superkarma: 0 01.10.2014, 21:25:07
 19. avatar
  [101] wich [*]

  peetrax — #100 Je, tak uz se podarilo najit praci? To je skvele! A co teda delas? Sml59

  1. na komentář reaguje peetrax — #102
  superkarma: 0 01.10.2014, 20:24:44
 20. avatar
  [100] peetrax [*]

  Mně je Leoš Mareš tak nějak jedno. Sml80 Na svůj věk vypadá trochu vyžile, na druhou stranu - nikdo nemládneme. Pokud jde o jeho plat, tak pokud existuje nabídka, existuje i poptávka a naopak. A když mu za jeho "um" chce někdo zaplatit...? Na jeho místě bych taky neřekla "ne". Sml54

  Hezky oblečení chlapi se mi líbí, v tom si aspoň přijdu na své v práci, tedy většinou. Sml32

  1. na komentář reaguje wich — #101
  superkarma: 0 01.10.2014, 18:41:35
 21. avatar
  [99] margot [*]

  LM je prima, neuvěřitelný dříč a profík. zábavný společník, k ženám zdvořilý a grand. soukromý život je zcela jeho věc a zrovna tak může mít i svůj názor na to, v čem oblečené ženy se mu líbí. a Blažek má fakt úžasné kouskySml67

  superkarma: 1 01.10.2014, 18:29:47
 22. avatar
  [98] Suzanne [*]

  Eva_Fl — #89 I kdyby ta bota byla tisíckrát doporučená, mně přijde nehezká. Dostala jsem to od tchyně a jen to, že je to nejúžasnější tchyně, mi zabránilo brát to jako pomstu Sml30

  Ad článek - nevím, ten člověk je mi tak nějak fuk. Ale obleky se mi líbí 3, 4, 5. Blažek má kvalitní zboží.

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #103
  superkarma: 2 01.10.2014, 17:55:20
 23. [97] Klára Křížová [*]

  Eva_Fl — #84 ne nedelam si prdel. At je jakýkoliv, je moderátor, který vydelava penize. Kdyby byl špatnej moderátor, nemel by práci.

  superkarma: 0 01.10.2014, 17:49:43
 24. avatar
  [96] Myskdalen [*]

  Jedna ze zajímavých věcí je na něm ta, což pochopitelně myslím ironicky, že je takový druhý Rath, paralelně sice zatím děti nemá, ale jedna oficiální manželka s dětmi, a dále zástupy milenek, tedy jeden z dalších propagátorů mužské bigamie, pak není divu, že se říká, že nejhorší partneři jsou Češi coby nevěrníci.

  Jinak stačí taky když vyjede za hranice a je pro lidi vzduch.

  superkarma: 0 01.10.2014, 17:30:59
 25. avatar
  [95] Myskdalen [*]

  OlgaMarie — #69 lidem, kteří umějí vydělávat, se v Česku neodpouští.

  To je hrozná fráze, koho tam má člověk všechno zařadit, že by taky Standu Grosse Křišťála, s kouzelnickými schopnostmi, který náhle přijal Boha a jak řekl Zeman, když přijal Boha, měl by ledacos vrátit.

  Nebo Babiš a jeho dotace, Bakala a OKD a další.

  Je spousta lidí, kteří peníze vydělávají a nikdo o nich neví, protože se veřejně neprezentují, spíš o tom to je.

  Ne stále o nějakém neodpouštění.

  superkarma: 1 01.10.2014, 17:23:36
 26. avatar
  [94] marianaant [*]

  Taky si myslím, že by se měl starat sám o sebe a ne kritizovat ženy , které nosí džíny.Sml15

  superkarma: 0 01.10.2014, 17:03:18
 27. avatar
  [93] 38riki [*]

  Tak ze mě by se asi tedy Lejošek uplakal k smrti, bo sukně nenosím a džíny nebo kalhoty ze zadku nesundám a crocksy jsou má denní obuv. Jeho názory a životní styl jsou mi vcelku ukradené, jako člověk mi nevadí, jako moderátora ho mám vcelku ráda. Ať si každý žije tak, jak jemu libo...jeho věc.

  superkarma: 0 01.10.2014, 16:56:21
 28. avatar
  [92] wich [*]

  knihovna — #86 Sml80 Co jsem prestala jezdit na kole, prestala jsem i sledovat cyklistiku.

  superkarma: 0 01.10.2014, 16:51:20
 29. avatar
  [91] 38riki [*]

  Eva_Fl — #89i já na ně nedám dopustit.

  superkarma: 0 01.10.2014, 16:30:39

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [90] enka1 [*]

  Eva_Fl — #88 No právěSml16Sml24

  superkarma: 0 01.10.2014, 16:30:09
 2. avatar
  [89] Eva_CZ [*]

  Croslite[/b] je patentovaný materiál z extrudované pryskyřice, nejde o umělou hmotu ani o gumu! Buněčná struktura zamezuje tvorbě bakterií a plísní, materiál je přirozené antibakteriální a eliminuje zápach. Obsažená pryskyřice má výjimečnou schopnost tlumit otřesy a dopady a vyniká maximálním odpružením (je prokázáno, že nošení Crocsů snižuje únavu svalů o 62% oproti stání naboso). Croslite není jedovatý, může být ve styku s kůží a stačí ho oplachovat vodou a mýdlem, popřípadě lze boty prát v pračce na 30 stupňů.

  To jen na okraj k botam Crocs. Jinak jsou doporucovany diabetikum. Sml58Sml58Sml58

  To jen na okraj k botam Crocs

  Zdroj: http://www.poradte.cz/spolecnost/11270-boty-crocs-jsou-vhodne-pro-deti.html

  1. na komentář reaguje 38riki — #91
  2. na komentář reaguje Suzanne — #98
  superkarma: 0 01.10.2014, 16:26:46
 3. avatar
  [88] Eva_CZ [*]

  enka1 — #87 v clancich s ,,modelkou" Natasou Mastny Vlas slo taky o modu, presto jsme resily vsechno jine, jen ne hadry Sml30Sml30Sml30Sml30Sml30Sml30

  1. na komentář reaguje enka1 — #90
  superkarma: 2 01.10.2014, 16:23:42
 4. avatar
  [87] enka1 [*]

  Ó jak lidské. Nešlo v článku o pohled na módu?Sml58Sml57

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #88
  superkarma: 0 01.10.2014, 15:45:30
 5. [86] knihovna [*]

  wich — #79 http://www.jirijezek.cz/

  1. na komentář reaguje wich — #92
  2. na komentář reaguje knihovna — #113
  superkarma: 0 01.10.2014, 15:43:21
 6. avatar
  [85] gerda [*]

  On taky svoje udělal ten ufňukaný titulekSml52 Ten opravdu není skutečného muže hodenSml58

  superkarma: 0 01.10.2014, 15:40:43
 7. avatar
  [84] Eva_CZ [*]

  Klára Křížová — #71 Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52 cestu z Berouna do Prahy - si delas prdel, ze jo?

  Ve svete prorazila spousta Cechu. Jejich cesta sice nebyla vystlana Hermesem a kozichy, vetsina tech lidi je skromnych a jejich skandaly nejsou propirany na Blesku, ale TECH si ja vazim. A z hercu bych jednoznacne jmenovala pana Rodena, ktery se naprosto rovnopravne stavi po boku R.de Niro, mraky bajecnych muzikantu - J.Hammer naprosto genialni atd.atd.atd. Varim a nemam cas to tady vypisovat, ale tenhle Hoven jim nesaha ani po paticky.

  1. na komentář reaguje Klára Křížová — #97
  superkarma: 6 01.10.2014, 15:34:17
 8. avatar
  [83] Eva_CZ [*]

  ...... a coze on vlastne dokazal? Ze ho mam obdivovat?

  Znam spoustu opravdu uspesnych, pracovitych a asi i hodne bohatych lidi. Ale ani jeden z nich neni tak povrchni a snobsky, jako tohle NIC. Sml24

  Znam i spoustu Cechu, pred kterymi se mi chce smeknout.... Borci lekari, borci vedci atd. Ja jen nemam rada ty prazdy kebule. Sml80

  superkarma: 4 01.10.2014, 15:29:12
 9. avatar
  [82] gerda [*]

  Možná měl na svém mediálním obraze trošku víc pracovat. Aby ho člověk viděl i jinak, ne jenom jako nagelovaného floutka v kožichu, který nemá zájem o nic jiného, než o slečny a drahé ohozy i vozy.Sml80 I kdyby "dřel"Sml30 sebevíc, nevidím tu nic, zač bych si ho měla vážit. U mě je jenom tlučhuba, vymetající pozlátkové akce.Sml80Sml80 Kdyby dnes o něm nevyšel článek, rozhodně by mi na mysl nepřišel, je mi ukradený. Ale tady se čekal nějaký názor, tak mám holt takový.Sml24

  superkarma: 3 01.10.2014, 15:00:52
 10. avatar
  [81] gerda [*]

  Pajinka — #61tak to ne. Tohle není můj typ, ani kdyby měl 190 cm a atletickou figuru. Mně se líbí....třeba Curt Cobain, to je přesně ono.

  superkarma: 0 01.10.2014, 14:55:25
 11. avatar
  [80] Eva_CZ [*]

  wich — #79 Sml80 ze se ani nedivim.

  superkarma: 1 01.10.2014, 14:52:39
 12. avatar
  [79] wich [*]

  knihovna — #72 Bohuzel nevim, kdo je Jiri Jezek.

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #80
  2. na komentář reaguje knihovna — #86
  superkarma: 1 01.10.2014, 14:50:37
 13. [78] grafkova [*]

  Článek ani nečtu. Mně je do pláče když vidím pana Mareše Sml30

  superkarma: 0 01.10.2014, 14:45:10
 14. avatar
  [77] Allma [*]

  OlgaMarie — #69 tak jak napsala Klára . když si vydělá na to chození s pipinamaSml80 ono by se mu vyplatilo občas myslet hlavou a ne tím mezi nohamaSml24

  superkarma: 0 01.10.2014, 14:29:41
 15. [76] Nikar [*]

  No, nadávat, urážet, pomlouvat umíme, že? Sml30 No,prý to my, ženy, mame v sobě (ale nemyslím si, že to chlapi také neumí). Ale vážně, já ho moc nemusím, ale čím světu škodí? Myslím, že jsou horší věci na světě než Leoš Mareš. A na to, že se vypracoval z chebského rádia až tam kde je, značí, že ne všichni ho odsuzují a všem vadí. Neříkám, že jeho práce je světoborná, pro nás význačná....ale někteří lidí dokáží jen remcat a pak nemají ani na chleba. Ale na druhou stranu, článek o něm a kolik je zde hned reakcí Sml52Sml52

  superkarma: 4 01.10.2014, 14:28:05
 16. avatar
  [75] Eva_CZ [*]

  wich — #68presne takovyho kretenka si umim predstavit po tvem boku. Vrana k vrane. Sml22Sml22Sml22Sml22Sml22Sml22 Sml16

  superkarma: 9 01.10.2014, 14:08:05
 17. [74] knihovna [*]

  Možná kdyby ty chlapi měli v sobě klid, tak by nebyli tak aktivní, bouřliví a byli by asi nudní! Sml80

  superkarma: 0 01.10.2014, 14:06:17
 18. [73] knihovna [*]

  Klára Křížová — #71 Už jsem psala v níže příspěvku, že byl taky můj oblíbenec, třeba jako Jirka Korn, protože mám ráda, když někdo přijde s něčím novým, co má šmrnc, je originální a ta pracovitost a dřina je na tom vidět. Ale pak mě vždycky ty chlapi naštvou, když to nějak nezvládnou,, neví co se s nimi děje... to se týká i Richarda Krajča. Vím, že se má oddělovat profesní stránka od soukromé. Ale ono se to tam vždy promítne, bohužel.

  superkarma: 0 01.10.2014, 14:04:23
 19. [72] knihovna [*]

  wich — #68 Tady nejde o věk! Takovýho Jiřího Ježka sem nedaj. Ten není tak drzý! Ale ona to musí být totiž vždycky skrytá reklama, co?

  1. na komentář reaguje wich — #79
  superkarma: 2 01.10.2014, 14:01:06
 20. [71] Klára Křížová [*]

  knihovna — #67ne, napsala jsem to, co si o něm myslím řadu let Sml16. Jestli se vám líbí nebo nelíbí - to je mi celkem jedno Sml16 mě se taky nelíbí spousta hereček a moderátorů.. Mareš ať je jakýkoliv a neříkám, že ve všem dobrý, je prostě pracovitej a cestu z Berouna do Prahy neměl lehkou. Ale nevzdal to - to je důležitý. Že se časem trefil do poptávky a vyšlo mu to? Já mu to za tu dřinu přeju.

  1. na komentář reaguje knihovna — #73
  2. na komentář reaguje Eva_Fl — #84
  superkarma: 2 01.10.2014, 14:00:07
 21. avatar
  [70] řinka [*]

  wich — #68 OlgaMarie — #69Prostě když se neví jak dál,tak se konstatuje,že úspěch v Česku se neodpouštíSml16

  superkarma: 3 01.10.2014, 13:52:31
 22. avatar
  [69] OlgaMarie [*]

  Klára Křížová — #66 Lidem, kteří umějí vydělávat, se v Česku neodpouští.

  1. na komentář reaguje řinka — #70
  2. na komentář reaguje Allma — #77
  3. na komentář reaguje Myskdalen — #95
  superkarma: 3 01.10.2014, 13:40:21
 23. avatar
  [68] wich [*]

  Klára Křížová — #66 Prostě tady jen píchnul do vosího hnízda Sml57 A taky úspěch se v Česku neodpouští, že ano. Dávejte sem jenom důchodce, to si budou čtenářky rochnit. Jak sem dáte mladého moderního, který je s tím ještě úspěšný, tak ho rozcupujou Sml32

  1. na komentář reaguje řinka — #70
  2. na komentář reaguje knihovna — #72
  3. na komentář reaguje Eva_Fl — #75
  superkarma: 4 01.10.2014, 13:38:29
 24. [67] knihovna [*]

  Klára Křížová — #66 Tak jste si ho musela obhájit a ten rozhovor hlavně! Ale i přesto - úspěch-nejvíce komentářů pod dnešním článkem! Dala jste nám takovou červenou stopku před negativními názory?

  1. na komentář reaguje Klára Křížová — #71
  superkarma: 0 01.10.2014, 13:37:53
 25. [66] Klára Křížová [*]

  Ať je jakej chce, šel si za svým i přes všechny počáteční nesnáze a to se cení. jednou jsem ho poslouchala, jak chtěl být mederátorem, kam všude se chodil ptát, co všechno zkoušel a kolikrát ho nechtěli. Být mladý a jít si takhle za svým cílem, to já tedy ocením. Spoustu jeho vrstevníků by neúspěch odradil a on vytvrval. I ta jeho éra kožichů je mi sympatická. I ty cajdáky, co vydal na desce poslouchalo v tý době strasně lidí. A on přiznává, že to není zpěv, jen taková zhudebněná romantika.. prostě má tah na branku. Jestli dneska chodí s pipinama a oblíká se draze - když si na to vydělá, proč ne? je to nejobsazovanější moderátor a to je dneska dobře placené zaměstnání. pamatuju si, když poprvé moderoval Slavíka, jaký to byl najednou svěží vítr. Já mu dávám 1 za pracovitost a je mi fuk jestli je malej, vypadá jako blbec nebo jako chytrák.

  1. na komentář reaguje knihovna — #67
  2. na komentář reaguje wich — #68
  3. na komentář reaguje OlgaMarie — #69
  superkarma: 3 01.10.2014, 13:30:34
 26. avatar
  [65] datura [*]

  iruška — #60jeho zlatá kreditka musí být hodně zajímavá a ty dárečky pro milenky bych brala Sml30Sml30, ale nemám vhodný věk, dlouhé vlasy a šaty, tak možná v příštím životě Sml58

  superkarma: 1 01.10.2014, 13:29:31
 27. avatar
  [64] Tulinka [*]

  iruška — #60Já v něm vidím Davida Beckhama Sml54

  superkarma: 1 01.10.2014, 13:14:41
 28. avatar
  [63] Ivásek [*]

  iruška — #60 s tím účesem jsi mi připomněla jednu hodinu kdysi dávno na ZŠ, kdy jsme měli za úkol zkomponovat báseň o některém z našich spolužáků (ostatní měli hádat, o koho jde).

  Na LM by tohle sedělo jak prdel na hrnec:

  Tenhle člověk zmatený, na hlavě má vlnění;

  když se na něj podívám, smíchy skoro umírám!

  Sml57

  superkarma: 2 01.10.2014, 13:06:55
 29. avatar
  [62] Milala [*]

  Já ho beru takového jaký je.Ani ho neodsuzuju ani neobdivujuSml80

  superkarma: 0 01.10.2014, 13:00:30
 30. avatar
  [61] Pajinka [*]

  gerda — #59 jiná věková kategorie, možná by se nám v 19 taky líbil Sml80

  1. na komentář reaguje gerda — #81
  superkarma: 0 01.10.2014, 12:57:37

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme