Bulvár

Leona Černá: Šla by s producentem do postele?


Zpěvačka Leona Černá (27), bronzová z poslední řady Česko hledá SuperStar, si letošní květen velice užívá. A nejen proto, že před dvěma dny (11. 5.) slavila narozeniny.

 

„Byla jsem i na srazu mých fanoušků, pár nejskalnějších lidiček mě do toho dotlačilo. Měla jsem pocit, že přijde jen pár lidí, tak do deseti maximálně, a nechtěla jsem se do té akce pouštět. Nakonec jich z celé republiky přijelo na padesát, byla jsem strašně šťastná a velice dojatá," svěřila se.

 

Leona ČernáNa nezájem fanoušků si tedy nemůže stěžovat, ale to, že je Máj i lásky čas, nějak v návalu povinností Leona Černá zapomněla. „Uvědomuji si, že ho jako svátek zamilovaných vlastně neprožívám. Myslela jsem, že si nějakou tu rozkvetlou třešeň objevíme s přítelem, ale dřív, než Máj přišel, jsme tomu dali vale... a teď jsem zase sama. Ale pokud budu počítat přátelské polibky, tak neuschnu, těch pár proběhlo," řekla.

Leona si už zahrála v muzikálech Bídníci a Miss Saigon. Ted' pilně studuje konzervatoř a ve volném čase obchází konkurzy. „Někteří lidi mi říkají: …a nechceš zkusit jít na to odjinud"? A myslí tím vlézt režisérovi nebo producentovi do postele... To je mi ale proti srsti. Hudbu a muzikál miluji, ale na tohle nemám dost silný žaludek. Pokud bych někoho měla o něčem přesvědčovat, tak opravdu jen o tom, že jsem zpěvačka, která si tu šanci zaslouží kvůli zpěvu.“

„Doufám, že i se svým naivním přesvědčením si talentem své místo vybojuji. Buď budu hrdě zpívat, nebo hrdě vypisovat v kanceláři lejstra, ale vždy doufám se vztyčenou hlavou," prohlásila rezolutně.

Leona na sobě pochopitelně dál pracuje. „Mám to jednoduché, studuji konzervatoř, to, co mám ráda... ale je fakt, že i tady se najdou předměty, kterým bych se nejraději vyhnula. Jedním z nich je akrobacie. Ani nevím proč. Ono to není tak hrozné, nemám problém mít hlavu pod nohama, spíš mě nebaví jezdit na ni přes celé město, a mimo to je večer a kvůli práci jsem toho už dost zameškala, tak mě tam pan profesor rád vidí"," posteskla si.

   
13.05.2008 - Společnost - autor: Michal Chalupa

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Petunie [*]

  wich: tentokrát jsi mě pochopila

  superkarma: 0 13.05.2008, 19:33:05
 2. avatar
  [6] wich [*]

  Petunie: Tentokrát jsi mne pobavila

  superkarma: 0 13.05.2008, 18:32:16
 3. avatar
  [5] Petunie [*]

  Otázka je, jestli by producent šel s ní...

  superkarma: 0 13.05.2008, 16:31:51
 4. avatar
  [4] Solei [*]

  „Někteří lidi mi říkají: …a nechceš zkusit jít na to „odjinud"? A myslí tím vlézt režisérovi nebo producentovi do postele...

  Že by měla od nějakého konkrátního režiséra nebo producenta nabídku?
  Ono se občas na něco nedá "jít odjinud"

  superkarma: 0 13.05.2008, 16:03:47
 5. [3] tanecnice [*]

  Preju spoustu uspechu,a tu cestu pres celou rahu muzes studovat slovicka ciz. jazyka, je to dobre vyuziti casu

  superkarma: 0 13.05.2008, 15:08:38
 6. [2] Samík97 [*]

  Leona je mi sympatická nejen zpěvem, ale i svými názory.BRAVO!!!

  superkarma: 0 13.05.2008, 15:01:32
 7. avatar
  [1] RenataP [*]

  Blbší nadpis nešel?

  superkarma: 0 13.05.2008, 14:38:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme