Lenovo rozšiřuje populární řadu YOGA tabletů o designové skvosty, dostupné v 8, 10 a nově i 13palcové velikosti se zabudovaným projektorem. Čtyři režimy vám dovolí dělat vše, po čem toužíte. Je proto načase napsat Ashtonu Kutcherovi (nebo Ježíškovi).

Multitasking bez limitů

Nový designový Yoga Tablet 2 se vám zcela přizpůsobí. Dává tak slovu flexibilita úplně nový význam - kromě tří původních režimů Podrž, Polož a Postav totiž nyní svého oblíbence můžete uvést i do režimu Pověs. Jednoduše si tablet naaranžujete podle toho, co zrovna děláte, a nic vám nebrání zacvičit si třeba jógu. Tenké tablety o zanedbatelné váze 400 g u 8palcové verze (900 g u 13palcové) nezatíží žádnou kabelku a na přání zákazníků se přidal i vylepšený stojánek pro větší stabilitu při používání multidotykového displeje v režimu Postav.

Lenovo

Rajská hudba pro vaše smysly

Lenovo kromě designových vylepšení zapracovalo i na výkonu. Intel Procesor podporuje rozšířené funkce zvuku a kamery včetně reproduktorů s téměř filmovým Dolby Audio a Master Hi-Fi pro čistý zvuk. Společně s kamerou s vysokým rozlišením a vysokorychlostním 4G jsou tak YOGA tablety potěšením pro všechny vaše smysly.

Lenovo

 

Už zase, dochází mi baterie…

Díky další užitečné funkcí ve formě microUSB se speciálním připojením, které za pomoci samostatného kabelu umožňuje uživatelům nabíjet jejich tablet, je tato věta s YOGA tablety dávnou minulostí. Majitelky této vychytávky se tak mohou také těšit z až 18hodinové výdrže baterie, což znamená, že pokud budete chtít, můžete zůstat v některém ze čtyř režimů prakticky napořád.

Tablet, který se přizpůsobí vašemu stylu

Vašeho nového přítele si můžete vybrat na míru - YOGA Tablet 2 je dostupný ve třech velikostech displeje a se dvěma operačními systémy. Pro zastánce Windows jsou tu 8 a 10palcové modely Lenovo YOGA Tablet 2 s Windows a volitelně 4G v elegantní ebenové černi. 10palcový model s Windows je dodáván s  klávesnicí sloužící také jako stylový kryt.

Lenovo

Pro fanoušky Androidů má Lenovo v rukávu 8 i 10 palcový model YOGA Tablet 2. Ocení ho hlavně všechny fashion gurmánky, pro které budou modely nabízené ve stylové platinové barvě ideálním módním doplňkem. Společně s novým 13palcovým tabletem YOGA Tablet 2 Pro pak tyto modely nabízejí volitelnou 4G technologii pro připojení prakticky odkudkoliv. A jako bonus mají v sobě jen to nej z Lenovo Premium Apps - SHAREit  umožňující snadno sdílet, synchronizovat a chránit vaše tajnosti a SYNCit na zálohování a obnovu kontaktů, SMSek a všech vašich hovorů.

A dobrá zpráva na závěr

Na to, abyste se staly šampionkami v multitaskingu, si nebudete muset brát půjčku. 8 a 10palcové modely YOGA Tablet 2 se systémem Android jsou totiž k dostání od sympatických 5 999 korun. Ne, nedostanete k nim Ashtona Kutchera jako bonus, ale i tak tito trendy kandidáti na mobilní gadget podzimu rozhodně stojí za zamyšlení.

Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku: www.facebook.com/lenovocz.

Reklama