Zimní večery vybízejí k pohodové zábavě jako je třeba filmový maraton v teple domova. S výjimečnou atmosférou vám pomůže Lenovo YOGA Tab 3 Pro, který promění jakoukoli zeď či strop v domácí kino.

Lenovo

Lenovo uvedlo na trh skutečného multimediálního krále mezi tablety. Nový YOGA Tab 3 Pro dokáže díky projektoru vestavěnému do otočného stojánku promítnout až 70palcový obraz na zeď nebo strop místnosti. S tímto tabletem tak jednoduše proměníte prakticky jakýkoli prostor v domácí kino. Dojem domácího kina ještě podpoří výjimečný zvuk, o který se postarají výkonné reproduktory JBL s technologií Dolby Atmos, která všechny uživatele ohromí úžasným 3D prostorovým zvukem.

Lenovo

Stejně jako minulá generace si také tablet Lenovo YOGA Tab 3 Pro zachoval charakteristický design a čtyři režimy použití Podrž, Postav, Polož, Pověs. Spolu s vylepšeným stojánkem pro větší stabilitu je tento tablet dokonalým společníkem pro práci i zábavu, který se vždy přizpůsobí vašim potřebám. Dostatečný výkon zajistí výkonný procesor spolu s nejnovější verzí operačního systému Android. Toto spojení je spolu s vysokokapacitní baterií s výdrží až 18 hodin na jedno nabití nejen ideální pro uspořádání filmového maratonu, ale činí z tabletu také skvělého parťáka na cesty. YOGA Tab 3 Pro svým uživatelům také přináší podporu vysokorychlostního připojení LTE (4G), takže mohou být ve spojení se svou rodinou a přáteli prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Lenovo

Vývojáři dbali při navrhování tabletu na špičkové, lehké materiály a design. Lenovo YOGA Tab 3 Pro je díky tomu pečlivě sestaven z kombinace prvotřídního hliníku a imitace kůže při zachování velmi tenkého profilu. Tabletu dominuje 10,1palcový QHD displej, na kterém si vychutnáte všechny aplikace a hry v tom nejlepším rozlišení a jasu. Displej s pomocí IPS technologie totiž zobrazí veškerý obsah v jasnějších a sytějších barvách v téměř libovolném úhlu pohledu. Díky nové ochranné technologii jsou displej a tělo tabletu navíc odolné vůči stříkající vodě nebo náhodnému polití.

Lenovo

Více informací nejen o tomto špičkovém tabletu najdete na stránkách www.lenovo.cz.

Reklama