Všude kolem vás se to jen hemží chytrými telefony a tablety. Vy však nedáte dopustit na svůj klasický poznámkový blok. Psaní i kreslení tužkou na papír je přece tak rychlé a jednoduché, že se tomu žádné elektronické zařízení nevyrovná. Opak je ale pravdou. Svůj blok už můžete s klidem zahodit. Na scénu přichází Lenovo YOGA Book, jedinečný tablet, který dokáže převést do digitální podoby cokoliv, co si poznamenáte na papír. Nevěříte? Přesvědčte se.

Na vzhledu záleží

YOGA Book

YOGA Book vypadá na první pohled jako velmi tenký a elegantní desetipalcový notebook. Stačí však přetočit víko o 360 stupňů a máte luxusní tablet. V obou případech je to krasavec a ne nadarmo se pyšní titulem nejtenčí a nejlehčí tablet typu 2v1 na světě. Profil tenký 9,6 mm a hmotnost jen 690 gramů mluví za vše. YOGA Book díky tomu jednoduše schováte do kabelky a můžete ho mít u sebe po celý den.

Konstrukce vyrobená ze slitin hliníku a hořčíku zajišťuje tabletu odolné provedení. Stejně jako další produkty z řady YOGA lze YOGA Book snadno identifikovat pomocí nezaměnitelných pantů inspirovaných řemínkem luxusních hodinek. Na našem trhu bude dostupný v elegantní zlaté a šedé variantě s operačním systémem Android či v černém provedení s operačním systémem Windows 10.

YOGA Book

Klávesnice se okamžitě změní v grafický tablet

Design je sice důležitý, nicméně Yoga Book má řadu dalších zábavnějších předností. Schopnost okamžitě převést ručně psaný text nebo obrázky do digitální podoby ho činí opravdu výjimečným. Poznámky z pracovních schůzek, náměty na zajímavé příběhy, kresby okolních krajin nebo návrhy šatů. To vše a mnohem více můžete okamžitě sdílet se svými kolegy nebo přáteli.

YOGA Book

YOGA Book je totiž vybaven plochou dotykovou Halo klávesnicí, která díky podsvícení zobrazí klávesy jen tehdy, když je potřebujete. Tento typ klávesnice navíc při použití nezmenšuje prostor na displeji. Při stisknutí jediného tlačítka se z odsvícené klávesnice rázem stane grafický tablet. Malování, retušování fotografií, vytváření animací či skic je tak jednodušší, než kdy dříve.

YOGA Book

Z papíru na displej

Společně s tabletem je dodáván také stylus Real Pen. Funguje jako klasické dotykové pero, ale stejně dobře poslouží i jako propiska. Nemusíte ho dobíjet a inkoust lze nahradit stejným, jaký se používá u obyčejného pera. Psát a kreslit můžete přímo na grafickém tabletu nebo na papíru či v poznámkovém bloku, který zakrývá prostor klávesnice. Všechno, co vytvoříte, je ve stejném okamžiku digitalizováno.

YOGA Book

S YOGA Book tak snadno popustíte uzdu své fantazii, protože ho můžete použít, kdekoliv se vám zlíbí. Zároveň budete mít pocit, jako byste psali přímo na papír. A nebude to jen pocit, na papír opravdu psát můžete a přitom si veškeré své poznámky a náčrtky uchováte v digitální podobě.

Reklama