Lenovo od základů mění způsob pořizování selfie. Model VIBE S1 přináší dva přední fotoaparáty, zabudované nástroje pro úpravu snímků, elegantní design a maximální výkon v jednom stylovém zařízení.

Model VIBE S1

Smartphone na první pohled zaujme elegantním a stylovým tělem, které před poškrábáním chrání tvrzené sklo Corning Gorilla Glass. Přední straně telefonu dominuje 5palcový displej s vysokým rozlišením a především duální selfie fotoaparát. Ten je totiž hlavní zbraní tohoto telefonu při pořízení těch nejlepších autoportrétů.

Model VIBE S1

Primární 8Mpx fotoaparát zvládne díky BSI senzoru vyfotit dokonalé snímky i za špatných podmínek. Sekundární 2Mpx analyzuje hloubku zorného pole a napodobuje tak lidské bipolární vidění. Díky tandemu těchto fotoaparátů budou všechny selfie snímky vypadat skvěle.

Model VIBE S1

Lenovo VIBE S1 navíc přináší řadu předinstalovaných nástrojů, díky kterým je možné fotky dále kreativně upravovat. S jejich pomocí se uživatel například může vyříznout ze snímku, přenést svůj obraz na jinouModel VIBE S1 fotografii a vytvořit tak fotomontáž přímo v telefonu.

Tento smartphone není ale jen dobře vypadající fotograf. V jeho tenkém těle, které váží pouhých 132 gramů a je široké jen 7,8 milimetrů, se ukrývá také úžasný výkon. Ten telefonu zajišťuje osmijádrový výkonný procesor spolu s další vyladěnou hardwarovou a softwarovou výbavou. Okamžité sdílení fotek s rodinou a přáteli umožní také kombinace vysokorychlostního připojení LTE (4G) a předinstalovaných aplikací pro přístup na sociální sítě.

Aby Lenovo VIBE S1 skutečně barevně ladil se svými uživateli, je možné ho koupit v perleťově bílém, zlatém nebo temně modrém provedení. Více informací nejen o tomto telefonu najdete na stránkách www.lenovo.cz.

Reklama