Čtenářka TanaM lenoší prací na zahradě, výletem s vnučkou, nebo plaváním v bazénu. A o těch, co lenoší válením se na gauči, si myslí své. Děkuji Tano M za Váš jasný příspěvek. Máte pravdu, že každý to má jinak!

Dobrý den ,  dnes je  zas  moc hezké  téma.

 O lenošení by se  dali  psát  nekonečné   příběhy. Každý z nás lenoší jinak.

Někdo  prolenoší den  v pěkné posteli, s  dobrou knížkou  , nebo  na  zahradě ve stínů stromu, nebo na balkóně . To je ta lepší variata lenošení.

Horší je  však,   když někdo prolenoší celý život........ 

 Pokud mám čas plně naplněný a ve chvíli kdy mi skončí psychicky  náročná práce začnu  se plně věnovat rodině a svým koníčkům.Pak   na takovou věc jako lenošení nemám už čas.

Lenošení je činnost pro neschopné jedince , protože nejsou dost inteligentní aby si našli nějakou aktivitu, která by byla alespoň o něco víc smysluplná ,než se jen někde válet  na  gauči ,a tvářit se že mi patří svět.

Bůh zaplať, že nevím co to vlastně to lenošení je. Pro mě je   lenošení  třeba práce  na zahradě, výlet s  vnučkou,jít si zaplavat do Podolí , nebo na Barandov. Tak  lenoším já.

Nedovedu  lenošit  jen tak,  že si  lehnu   do postele, nebo na  gauč  a  koukám  z okna, nebo si pustím  TV a koukám na reprízu veleúspěšné  trilogie  Z. Trošky... Slunce .... atd.
Každý z nás lenoší jinak.
Hezký den
Tana M
Text nebyl redakčně upraven


Pomalu končí téma dne: Umíte lenošit?

Jednu z vás, co dnes přispěly k tématu dne, kolem 16. hodiny odměním. Knihami „Bratři sestry a jiná neštěstí“ od autorky Václavy Moravcové, kočičí krimi „Kočka s houslemi“ od Lydie Adamson a Diářem na rok 2013 s citáty Paula Coelho nazvané „Proměny“. To abyste si čas na lenošení mohly naplánovat.

Reklama