Čím zaujala svého manžela Jirku čtenářka Lenig? Seznámili se na internetu a na rozdíl od některých jiných žen, se kterými si psal, nesekala 3 hrubky do každé věty...

Parádní příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od čtenářky Lenig. Přesně takhle jsem si to dnes představoval, Lenig, díky moc! Hodně se mi líbí, jak píšeš za Jirku... Je vidět, že jste spolu šťastní.


Krásné chladné ráno přeji do redakce a všem čtenářům ženy-in!

Ještě před chvílí jsem si říkala, že dnes nebudu psát, že tohle je opravdu téma naruby a měly by se k němu vyjádřit naše drahé polovičky, nicméně mi to nedalo a jdu do toho :-)))


Ahoj, já jsem Jirka a chtěl bych se vyjádřit k dnešnímu tématu dne. Ptáte se, co mě zaujalo na mé ženě Leničce? Dnes, po více než třech letech bych vám řekl, že asi všechno. Ale vezmu to popořádku. Poznali jsme se na netu na jednom serveru, kde jsem se jen tak polehoučku ohlížel po nějaké ženě, se kterou bych rád strávil zbytek života. Táhlo mi na 55 let a můj život byl neuspokojivý. Chtěl jsem ho změnit a prožít ještě pár let spokojeného života.

Oslovil jsem tu a tam nějaké ženy, i jsem se s některými sešel, ale byl jsem zklamán. O tom se více rozepisovat nechci. Potom jsem „potkal“ Leničku, začali jsme si psát zprvu jen krátké vzkazy: Ahoj, jak se máš? Co děláš (jako v práci), co děláš (jako právě teď) a pod. a já jsem najednou cítil, že tady je to jiné. Zdála se mi být upřímná, na nic si nehrála, nebyla sprostá a psala bezchybně. (Měl jsem tu jednu rádoby přítelkyni, která ve třech větách dokázala nadělat 10 hrubých chyb-br!)... Slovo dalo slovo a za dva měsíce jsme si o sobě napsali moře věcí a zjistili jsme, že jsme na tom podobně, nejsme spokojeni se svými stávajícími životy a oba je chceme změnit. Problém byla vzdálenost, bydleli jsme od sebe přes 200 km... Přesto jsem za ty dva měsíce Leničce už napsal, že ji chci poznat osobně a že si ji vezmu za ženu.

V tuto dobu jsme si již dávno psali jen v soukromí přes SKYPE. A tak jsme začali plánovat, co, kdy a kde, myslel jsem, že se rozjedu do za L* do L*, ale přece jen, Lenička navrhla, že by bylo lepší se sejít na neutrálním území a domluvili jsme Prahu. A tak jsme se jednu červnovou sobotu, zhruba po necelých třech měsících dopisování, oba ze svých vzdálených měst rozjeli do Prahy. Setkání proběhlo tak, že Lenička najednou stála naproti mě a byla přesně taková, jak se mi celou dobu dopisování jevila. Dali jsme si pusu, vzali se za ruce a šli jsme na Petřín. V tu chvíli jsme oba cítili, že jsme došli do svého cíle a chceme být spolu!

Za dva měsíce a týden jsme se vzali a za další dva měsíce se Lenička nastěhovala za mnou do více než 200 km vzdáleného bydliště, které jsem pro nás vybudoval. Zrovna před pár dny jsem jí sdělil, že ji stále miluji a možná více než na začátku (viz toto z neděle 4.8.: MILUJI TĚ JAKO DŘÍVE, SNAD JEŠTĚ VÍCE (zamilovaní smajlíci)

Lenička je opravdu upřímná, hodná, má zlaté srdíčko, je pracovitá, pořádná, slušná, krásná... a já jsem moc šťastný, že jsem si ji našel, že jsem jí dokázal, že stojí za to ten život změnit zrovna se mnou a oba jsme spokojení a šťastní...

Přeji vám krásný den a všem lidem na světě přeji tolik lásky a štěstí, kolik jich mám já s Leničkou...

Jirka


Ahojky ještě jednou všem, tady je zpátky Lenig... přátelé, musím Vám říci, že jsem se tak trochu vžila do svého miláčka a napsala Vám, jak on mluví, opravdu o mně mluví jako o Leničce, nepřeháněla jsem a většinou všem na potkání vypráví o tom, jak jsme se my dva poznali a jak rychle jsme byli spolu. Že mi již v květnu říkal, že si mě vezme, což opravdu udělal... a jsme spolu šťastní, oba jsme rádi, že jsme ten rázný řez ve svých životech udělali a jsme spolu, i když mně se třeba na začátku zdála ta vzdálenost našich měst nepřekonatelná! Pro Jiříka ne, protože měl auto a po našem prvním setkání v Praze, ze kterého jsme každý odjeli do svého domů s hlavami v oblacích, potom za mnou začal dojíždět víkend co víkend do Liberce a tím mě vlastně přesvědčil, že o mě opravdu stojí a není to jen chvilkové vzplanutí vášní nebo čehosi. Ale to už jste tu ode mne četli ve více příspěvcích.

Mějte opravdu krásné a šťastné dny a hodně lásky v nich.

Lenig

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korektuou.

Téma dne 9 .8. 2013: Tím jsem ho dostala

  • Čím jste dostala (nebo chcete-li okouzlila) svého chlapa?
  • Víte, jak vás hodnotí? Zkuste to popsat, jako byste mluvila za něj.

Své příspěvky na toto téma zasílejte na známou redakční e-mailovou adresu (viz níže), a to nejpozději 9. 8. 2013 do 15.00 hodin. Jsem hodně zvědavý, jak se vidíte očima vašeho partnera. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravený pěkný dárek: Hru o manželství od Albi (www.albi.cz) - o dárku si můžete přečíst víc v našem článku: Jak dobře znáte svého Partnera? Zahrajte si Hru! Šanci na jeho získání budete mít, pokud váš příspěvek dorazí před výše zmíněnou uzávěrkou a bude dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

hra

Reklama