Lékárny BENU 1. 11. 2015 úspěšně spustily rozšířený věrnostní program BENU PLUS Léková karta, který je na českém lékárnickém trhu v mnoha ohledech jedinečný. Zaujme nejen novým designem Lékové karty, ale i nepostradatelnou poradenskou telefonní linkou. Originální je i jeho zákaznický systém benefitů postavený na čtyřech speciálních výhodách.

Od začátku listopadu jsou vydávány nové BENU Lékové karty včetně uvítacích balíčků s detailním popisem věrnostního programu a uvítacími slevovými kupony na vybrané portfolio produktů. Účast v zákaznickém programu BENU PLUS přinese klientům lékáren BENU nejen benefity v podobě čtyř základních výhod, ale také jim umožní získávat více individualizovaných akčních nabídek.

Benu

V budoucnu mohou klienti očekávat průběžné rozšiřování věrnostního programu pro sebe i své nejbližší. Mohou se těšit na speciální kupony k různým volnočasovým aktivitám, slevy na doplňky stravy, zdravotnické potřeby či speciální potraviny (například DIA či bezlepkové potraviny apod.).

Vaše zdraví si bereme na starost

BenuČtyři speciální výhody BENU lékové karty

1. Hlídá nevhodné kombinace léků, které užíváte!
2. Můžete se po telefonu 7 dní v týdnu poradit s odborníkem!
3. Za Vaše nákupy Vás pravidelně odmění!
4. Sdružuje členy Vaší rodiny do jednoho účtu!

Co získáte registrací do věrnostního programu BENU Plus s unikátní lékovou kartou?

  • Díky Lékové kartě sledujeme historii Vaší medikace, a můžeme tak předejít situaci, kdy byste užívali nevhodnou kombinaci léků, která pro Vás či některého člena Vaší rodiny může být zdraví nevhodná, nebo nebezpečná.
  • Za každou utracenou korunu od nás získáte 1 bod. Body se ukládají na Vašem osobním nebo rodinném účtu a Vy máte hned několik možností, jak je využít. V pravidelném vyúčtování, které Vám zašleme poštou nebo e-mailem, najdete na míru připravené výhodné nabídky a slevové poukázky.
  • Zřídili jsme pro Vás BENU poradenskou linku, na které můžete konzultovat své potíže s našimi specialisty každý den 08:00 - 20:00 na telefonním čísle 212 812 812.


BENU Lékovou kartu získáte po vyplnění formuláře v jakékoliv lékárně BENU. Síť lékáren BENU se v České republice skládá z více než 170 lékáren. Lékárny BENU nabízejí zcela nový a moderní přístup k medicínské a preventivní péči.

Více informací najdete na stránkách Benu Léková karta

Benu

Reklama