Čtenářka Nealienka do lékárny nechodí nijak ráda. I když už v ní nějaké dárky koupila. Přesto preferuje léčiva spíš v přírodní formě.

Pokud do lékárny nemusí, nejde tam. Kdo? Čtenářka Nealienka...


Já se pokud možno lékárnám vyhýbám. Vitamíny se snažíme jíst v přírodní formě, šampon si koupíme v drogerii a upřímně řečeno, spoustu věcí, které v lékárně prodávají bych tam já ani neprodávala, ale chápu, že lékárna je „kšeft“ jako každý jiný a jde o zisky.

Samozřejmě občas zajdu pro paralen či acylpyrin, kysličník nebo náplast a obvaz a pro věci, abychom doplnili autolékárničku, ale dárek z lékárny jsem si zatím nikdy nepřála. To ale neznamená, že ta doba nenastane, to je jasné. Dárky v lékárně jsem sama ale už párkrát pořídila. Přípravky pro miminkovskou péči pro kamarádku a její čerstvě narozenou holčičku a na základě reklamy jsem nakoupila jako dárek přípravky typu porenzy. V předvánočním čase se prodávají výhodné a pěkně balené edice, tak doufáme, že tím obdarovaným uděláme radost. Také různé masážní chladivé či hřejivé gely na namožené svalstvo při sportovních aktivitách a barevné náplasti pro malé děti jsem několikrát koupila a darovala. Každému udělá radost něco jiného. Já osobně raději dárek z parfumerie nebo ze zahradnictví, ale chutě a hlavně potřeby se časem mění, takže časem třeba budou lékárny patřit mezi mé oblíbené. Snad to ale nebude moc brzy.

Nealienka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

  • Jaký dárek z lékárny byste si přála?
  • Jaký dárek z lékárny už jste dostala? A trefil se?
  • A nakupujete občas sama dárky v lékárnách?

Příspěvky k tomuto tématu mi posílejte nejpozději v úterý 19.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Nezapomeňte uvést v předmětu e-mailu heslo a nezapomeňte, že příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž balíčku Dove maximum protection a Marťánci GUMMI, který potěší nejen vás, ale i vaše ratolesti!

dove1martanci

Reklama