Když není žádné téma vyhlášené - sáhnu po něčem lehounce ‚lechtivém‘..:-)
Včera jsme nad kávičkou a sklenkou (ehm, několika) vína s kamarádkami řešily téma „Tenkrát poprvé“. Nemohly jsme se shodnout na zkušenostech, pro některou to byl přímo děsivý zážitek, já mám svoje první milování v paměti jako nejlepší a nejromantičtější „tenkrát“…

Stalo se to na dovolené v Bulharsku, kam jsem vyrazila se ségrou a mamčou. Byly jsme poprvé u moře, takže jsme se jen ráchaly ve vodě a slunily na písčité pláži.

Dva slunečníky od nás ležela rodinka - opravdu překrásný kluk, jeho malý bráška a rodiče. Moje sestra je o 4 roky starší, takže když zpozorovala, jak klučina pokukuje na naší deku, hned vytáhla hřeben, rtěnku a sluneční brýle a dala se pořádně ‚do pucu‘. Jaké však bylo její překvapení, když se Janko (tak se jmenoval, byl Bulhar) zvednul a přišel si pro mě, jestli nepůjdu do vody.

Ségra se mnou zbytek dovči nepromluvila, jenže mně to vůbec nevadilo…
Dny jsme trávili spolu na pláži, po večerech jsme se procházeli po starém městě, pozorovali jsme rybáře, chodili na zmrzlinové poháry a pomalu jsme k sobě byli odvážnější.

Dva dny před odjezdem jsme šli večer na pláž, na dece jsme si povídali (dnes už vůbec netuším, jak jsme se mohli dorozumět - kombinace ruštiny a angličtiny, obojí na šílené úrovni..

Pak jsme se začali mazlit a samozřejmě, milovali jsme se. Janko byl neskutečně jemný, opatrný a pozorný. Bylo to skvělé, hrozně romantické (až na písek, který jsme měli všude…..:-))

I potom jsme dál leželi v objetí, pozorovali jsme moře a jen si to vzájemně užívali (já tedy stoprocentně!).
Za dva dny jsem odjížděla, znovu k sexu už nedošlo - nebylo mi totiž ještě 15 let a Janko se hrozně bránil (ta zodpovědnost, ach….:-))

Odjezd mi zlomil srdce, dokonce jsem z toho dostala horečky - dovedete si představit cestu autobusem, jež trvá skoro dva dny a vy se potíte, bulíte a je vám zle…:-)

Psali jsme si následujících 6 let (nejprve v ruštině, dopisy mi četla i psala mamča, já předložila vždy jen českou verzi, pak v angličtině - to jsem už zvládla sama..:-)), já o něm snila až do dospělosti - jaké by to bylo, znovu se potkat, jak asi vypadá, co dělá, jak žije, jaký vlastně skutečně je?!!

Proto mohu za sebe říct, nikdy jsem nelitovala, že to „tenkrát“ bylo tak brzy - bylo to skvělé, nezapomenutelné a neopakovatelné…:-)

Zolinda


Milá Zolindo, díky za tvůj příspěvek ke snížení hranice pro povolení sexuálního styku :-)

A jako odměnu ti posílám -  jak jinak krém Dove

A co vy ostatní, jaké to bylo poprvé? Hmmm? To by jistě zajímalo nejen mne ? :))

Reklama