Zdraví

Lehká inkontinence se netýká jen žen, tyto problémy může řešit i vás partner

Mluvíte s partnerem o problémech se zdravím? Pokud ano, připravili jsme pro vás zajímavé téma. Lehká inkontinence se netýká jen žen. Tento problém může totiž stejně dobře řešit i vás partner. A protože víme, že řada z vás se aktivně zajímá o zdraví svého partnera, zaměříme se nyní na muže, protože i oni se mohou se samovolným únikem moči potýkat a na rozdíl od nás budou možná s tímto tématem trochu bezradní a budou potřebovat naši pomoc.

Lehká forma inkontinence v současné době představuje celospolečenský problém, neboť zasahuje obě pohlaví, i když muže v menší míře, přičemž se nevyhýbá ani dětem. Muže většinou trápí únik moči bezprostředně po použití toalety, a to v podobě několika uniklých kapek. Díky tomu si muži většinou myslí, že je to běžný problém a únik moči pak nijak neřeší. Což je chyba!

Moli

Přestože se o inkontinenci hovoří jako o problému „starší populace“, faktem je, že postihuje všechny věkové skupiny. To ale rozhodně není důvod zoufat! Stačí používání vhodných absorpčních pomůcek, které jsou speciálně určené pro muže, a váš partner rázem zjistí, že samovolný únik moči nemusí být fatální komplikace.

Moli

Únik moči neboli INKONTINENCE znamená jakýkoliv samovolný únik moči. Postihnout může každého a v jakémkoli věku. Lehké formy úniku moči postihují více ženy, ale nevyhýbají se ani mužům. Lehký únik moči je nejméně závažný stupeň inkontinence. Přesto se jedná o problém, který znepříjemňuje každodenní život. Více se o inkontinenci dozvíte na stránkách www.moliklub.cz

MoliPokud vašeho partnera čas od času potrápí lehký únik moči, může si nechat si u svého lékaře (praktický lékař, urolog, neurolog, geriatr) předepsat vhodné pomůcky. Pro každého pacienta může samozřejmě být vhodný jiný typ pomůcky, proto je nejlépe konzultovat výběr s lékařem. Ten také může pomůcky předepsat ze zdravotního pojištění. Více informací naleznete na stránkách www.moliklub.cz

Náš tip pro muže:  

Při lehkém úniku moči jsou ideální vložky MoliMed for Men. Ty jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily mužskému tělu, a díky tomu jsou pohodlnější pro běžné nošení. Poskytují také více bezpečí a ochrany jak před případným protečením, tak i před nežádoucím zápachem. K dostání jsou ve variantách Active a Protect.  

Chcete vyzkoušet vzorek? Objednejte si ho na webové stránce ZDE.

Náš TIP na další zajímavé informace.

   
19.10.2015 - Inkontinence - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] RenikDol [*]

  Taky jsem vyzkoušela Ive.. řekli mi, že pomáhá i s příznaky menopauzy, takže jelikož mám roky "už to na mě taky jde"! Sml22 Navíc jsem nemohla ani jezdit někam dál.. právě kvůli úniku.... takže jsem ráda, že jsem tento "zázrak" objevila.. cítím se mnohem lépe a příznaky stáří jsou mírnější Sml59

  superkarma: 0 08.03.2016, 16:24:12
 2. [4] MacikS [*]

  Taky jsem měla ten problém, ale hrozně jsem se za něj styděla. Kamarádka mi mluvila o Ive inkontinstop, tak jsem poslala dceru do lékárny a užívám pravidelně a mé problémy se lepší, hlavně si teď můžu dovolit jet i na delší výlet.

  superkarma: 0 16.02.2016, 10:47:12
 3. [3] PatricieB [*]

  Na inkontinenci mě zabralo Ive inkontin stop. Unik moči mě už netrápí a já jsem konečně spokojenější!

  superkarma: 0 12.01.2016, 14:24:40
 4. [2] bobani [*]

  znám a ten má karcinom prostaty

  superkarma: 0 19.10.2015, 13:51:37
 5. [1] Boros [*]

  Znáte někdo nějakého takového muže, který by tyhla pomůcky používal? Nedávno jsme na tohle téma vyslechli přednášku od praktického lékaře, že ještě žádný jeho pacient-chlap tohle nenosí.

  superkarma: 0 19.10.2015, 11:02:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme