Zdraví

Lehká inkontinence: Jak si život s únikem moči ulehčit?

Životní styl, infekce močových cest, těhotenství a porod, neurologická onemocnění.  To je jen malý výčet toho, co vše může vést ke vzniku inkontinence neboli nedobrovolného úniku moči. Příčin vzniku může být však více. Člověk s únikem moči se cítí často omezen ve všech běžných denních aktivitách, je stresován, cítí se sociálně vyčleněn a stranní se společnosti.

Jak si život s únikem moči ulehčit?

Samovolný únik moči vás nemusí obtěžovat ani vám bránit v plnohodnotném životě. Jako většina zdravotních komplikací, i toto má několik řešení, z nichž mnohá jsou pohodlná, nevyžadují žádný větší zásah a umožní prožívání všech radostí života.

Moli klub

S únikem moči můžete aktivně žít s pomocí vhodných zdravotních pomůcek. Řadíme mezi ně např. produkty značky MoliMed – speciální vložky pro lehký únik moči. Tyto vložky zajišťují pohodlí po celý den, bez obav z úniku moči nebo zápachu. Mají mnohonásobně vyšší savost než menstruační vložky, jsou prodyšné, antibakteriální a šetrné k pokožce díky povrchu s vyváženým pH 5,5, což zajistí, že pokožka zůstane zdravá. Vložky MoliMed jsou vhodné jak pro ženy, tak i  pro muže. Speciální řada MoliMed for men je anatomicky přizpůsobena mužské postavě.

S výběrem velikosti a typu vložek vám pomůže lékař (praktik, urolog, gynekolog, neurolog, geriatr) nebo lékárník. I když vás může únik moči uvádět do rozpaků, je třeba o něm mluvit. Pomůcky vám může předepsat lékař, ale před tím vás musí vyšetřit a určit stupeň inkontinence. Dále vám poradí, jaké cviky jsou vhodné pro posílení svalů pánevního dna a zmírnění úniku moči.

Moli klub

Speciální vložky MoliMed pro lehký únik moči, jsou dostupné v lékárnách a výdejnách zdravotnických potřeb. Pokud máte zájem si produkt zdarma vyzkoušet, navštivte internetové stránky MoliKlubu, kde si můžete zažádat o vzorek.

   
25.11.2014 - Inkontinence - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] RenikDol [*]

  Vložky byla noční můra i mé mamky.. jenže se styděla to řešit , tak jsem to musela vzít do svých rukou. Koupila jsem ji Ive a konečně nemusí přemýšlet nad vložkama!

  superkarma: 0 17.08.2015, 11:25:25
 2. [4] JanikMol [*]

  Já jsem měla největší obavy z vložek a podobných věcí, tak jsem se snažila něco dělat hned od začátku.. Ive inkontin stop mě pomohlo moc a jsem za to moc ráda!

  superkarma: 0 13.08.2015, 12:09:26
 3. [3] MacikS [*]

  Tak to se hládím taky! Ive inkontin stop je úžasný! Mě pomohl hrozně moc a konečně mám zase sebevědomí a můžu si bez myšlenek vložek vyjít s přáteli ven.

  superkarma: 0 29.07.2015, 10:57:44
 4. [2] Volavka1960 [*]

  Mě hodně pomohlo Ive incontinstop. Koupila jsem na doporučení lékaře. Krom toho, že je přírodní tak je super, že v krabičce je i přibalen letáček se cviky.

  superkarma: 0 30.01.2015, 18:00:58
 5. [1] theplana [*]

  Tak tady ani noha.....Sml30Sml30Sml30

  superkarma: 0 25.11.2014, 23:40:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme