Rodina

LEGO® DUPLO®: první stavebnice do vody LEGO DUPLO pro batolata

Nová loď pro batolata do vany zaručí zábavu při koupání

O nekonečné představivosti dětí a jejich touze zkoumat a objevovat nové věci si mohou dospělí jen snít. Nechte své děti vstoupit do světa fantazie s novou stavebnicí LEGO DUPLO pro batolata: Postav si loďku.

logo

S loďkou, na které se plaví medvídek s králíčkem, mohou společně brázdit širým oceánem, zdolat rozbouřené vlny nebo jen zlehka plout po pohádkovém jezeře. Pokud už vaše dítě nebaví kachnička či rybka do vany, tato úplně první stavebnice do vody LEGO DUPLO pro batolata je určitě zaujme.

Po koupání se navíc může do jejich hry zapojit dalších pět snadno sestavitelných zvířátek, která vaši ratolest uvedou do světa tvořivého a zábavného stavění.

Velké barevné kostky a figurky zvířátek navržené speciálně pro batolata od 18 měsíců skvěle padnou do jejich malých ruček. S LEGO DUPLO pro batolata děti od raného věku rozvíjí své smysly, představivost, zvídavost a motoriku. Kostky jsou zároveň vyrobeny z kvalitního materiálu, jsou bezpečné a velmi snadno se čistí.

Sada pro batolata – Postav si loďku

Z koupání ve vaně může mít vaše dítě nezapomenutelný zážitek! Stačí si při něm postavit loďku LEGO DUPLO a pozvat zvířátka v čele s červeným králíčkem a roztomilým méďou na palubu. Navíc jsou k dispozici barevné a vzorované kostky, okno a oblouk. Co takhle postavit zvířátkům příbytek nebo palmu, pod kterou se dá pěkně odpočívat? Tyto extra velké kostky LEGO DUPLO (celkem 18 dílů) v jasných a pestrých barvách skvěle padnou do zvídavých prstíků a pro batolata jsou báječným uvedením do světa tvořivého stavění.

Duplo

Lego Duplo Creative Animals (10573)

Postav si zvířátka

Představte svému dítěti svět zvířátek plný tvořivého a zábavného stavění! Použijte inspirativní kartičky a pomozte svému malému tvůrci sestavit žirafu, králíčka, pejska, slona či červíka – každé zvířátko má svou typickou barvu. Pak se s nimi vydejte do světa nekonečných herních možností. Stavebnice obsahuje celkem 25 dílů.

Duplo

Nové stavebnice LEGO DUPLO pro batolata jsou v obchodech k dostání od ledna. Doplňují populární stavebnice Tahací hračky pro batolata, Moje první stavění pro batolata a Začátečnická sada pro batolata uvedené na trh v loňském roce.

Další inspiraci naleznete na www.duplo.LEGO.coma www.DUPLOsvet.cz.

   
25.02.2014 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Izzy [*]

  Já jsem teď koupila synovi lego creator. Miluje auta, takže tohle stavění ho úplně uchvátilo. Stavíme hlavně, když je venku ošklivo.

  superkarma: 0 27.05.2015, 14:26:22
 2. [2] Lucieov [*]

  simpina — #1 Já jsem nedávno řešila dilema, jestli koupit originální lego nebo levnější náhražku od Cobi a rozhodla jsem se pro originál. Na internetu se dá koupit za slušné peníze a kvalit je zaručenaSml22. Zkuse se podívat řeba na eshop hracky-kong. Mají tam lego na váhu a za přijatelnou cenuSml16.

  superkarma: 0 23.04.2014, 08:59:40
 3. avatar
  [1] simpina [*]

  Milujeme Lego,ale ta cena Sml57

  1. na komentář reaguje Lucieov — #2
  superkarma: 0 03.03.2014, 11:35:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme