Lego

Společnost LEGO  se již 50 let snaží přinášet radost, zábavu a hru pro děti i dospělé všech věkových kategorií, napříč

světadíly. Miliardy kostiček byly vyrobeny, milióny rozesmátých dětí postavily statisíce modelů a variant ze stavebnice LEGO. V současnosti byl vytvořen projekt LEGO HASIČSKÁ AKADEMIE. V zahraničí již probíhá několik let a letos poprvé bude také realizován v České republice. Skupina LEGO tak zve děti i celé rodiny na zábavný den zaměřený na požární tématiku a stavění z kostiček LEGO.

Lego

Na oslavu odvážných hasičů postavte hasičské auto reálné velikosti z kostiček stavebnice LEGO CITY Hasičská stanice! 

A co je hlavní náplní všech akcí?

LegoVytvořit z kostiček stavebnice LEGO CITY Hasičská stanice auto skutečné velikosti a také postavit obrovského hasiče z kostiček LEGO!

Hasičské auto bude složeno z 200 000 kostiček LEGO® a určitě to bude největší model

LEGO®, jaký jste kdy viděli!

Zapojit budete moci i svoji představivost a kromě stavění hasičského auta bude k dispozici mnoho kostiček LEGO, ze kterých můžete postavit cokoli, dle své fantazie. Všem dětem bude pomáhat Mistr LEGO stavitel, aby stavba auta dobře dopadla. Ale také se děti mohou od mistra LEGOstavitele dozvědět, jak stavět další hasičská nákladní auta,hasičské stanice a jiné výtvory z kostiček LEGO.

Od skutečných hasičů se pak dozvíte důležité informace o požární bezpečnosti:

Co uděláte v případě požáru? Jak hasit malé požáry a jak zabránit jejich vzniku? Když vidím požár, kam volat? Rovněž se budete moci seznámit s reálnými hasičskými auty, vyzkoušet si práci hasičů a absolvovat LEGO Hasičskou akademii, kde všichni získáte diplom.

Lego

Dále je připraveno množství doprovodných soutěží a dárky pro každého malého účastníka akce. 

Lego

Vstup na akci LEGOhasičskou akademii je zdarma. V České republice se letos uskuteční celkem 3 akce LEGO Hasičská akademie, a to dvě v Praze a jedna v Brně.Lego

1. od pátku 3. září do neděle 5. září – OC Letňany, Praha

2. od pátku 10. září do neděle 12. září – OC Olympia, Brno

3. od pátku 17. září do neděle 19. září – NC Metropole Zličín 

Vždy od 10ti do 19ti hodin.

Stavebnice LEGO podněcují již mnoho let tvůrčí myšlení a představivost.

Stavění z LEGO není jen zábavná hra, je to praktická, poučná zkušenost, která u dětí rozvíjí tvůrčí dovednosti a schopnosti řešit potíže. Kostičky LEGO  podněcují děti k rozvíjení představivosti, uvolňují jejich přirozené tvůrčí schopnosti

a nenásilně je nutí - učit se. 

Chcete vyhrát super Hasičkou stanici v podobě stavebnice LEGA? Zapojte se do naší soutěže!

Reklama