Na pražském Žofíně zářily hvězdy nejen hudební, ale i modelingové. Krásu ultraštíhlou ale na pódiu pražského Žofína vystřídala krása plnoštíhlá. Pavla Procházková a Theresa Canti oblékly dlouhé večerní a ujaly se rolí hostesek podávajících ceny a květiny pro vítěze jednotlivých kategorií.

Noční proud Českého rozhlasu Regina je nejstarší rozhlasovou diskotékou v éteru. Autorský pořad letos oslavil 25 let své existence. Na galavečeru na pražském Žofíně, který se konal již posedmé, udělil Český rozhlas opět výroční hudební ceny pojmenované Legenda Nočního proudu. Vedle tradičních sedmi kategorií se v závěru objevila i jedna mimořádná.

Zcela výjimečně byla udělena mimořádná cena! Bude-li ještě někdy udělena, pak za dalších pětadvacet let. Jde totiž o trofej pro nejhranějšího interpreta v Nočním proudu za uplynulého čtvrt století, v tomto případě za období let 1989 - 2014.  A tuto mimořádnou cenu Nočního proudu získal - Karel Gott!

Karel Gott zazpíval píseň z nového alba S pomocí přátel – Chci tě. Sklidil zasloužené ovace a poté neváhal s každým vlídně promluvit. Zájem o fotografii s ním byl veliký, ale focení s vítězkami MISS Prima křivky si mistr skvěle užíval. 

Na vítězky se přišla podívat i spoluorganizátorka soutěže Markéta Zámyslická a předseda poroty MISS Prima křivky Radek John. Ten tentokrát nehodnotil charisma oblých krásek, ale předával cenu Olze Sommerové. Ta získala cenu Legenda Nočního proudu v kategorii Událost roku za mimořádný celovečerní film Magický hlas rebelky o životních osudech Marty Kubišové. Stejnou cenu získala i sama Marta Kubišová a Aneta Langerová, za úvodní píseň k tomuto celovečernímu dokumentu.

Zazpívali např. Ivan Hlas, Martin Harich, No Name, Yvonne Přenosilová a další.

Ceny Legenda Nočního proudu 2014
Zpěvačka
- Yvonne Přenosilová
Zpěvák - Ivan Hlas
Skupina - No Name
Objev roku - Lenny
Událost roku - film Magický hlas rebelky
Ceny In Memoriam - Zdeněk Rytíř, Pavel Bobek, Luboš Chmelař
Zvláštní cena - Český rozhlas
Mimořádná cena pro nejhranějšího interpreta Nočního proudu - Karel Gott

as

sd
Zdroj: tisková zpráva

Reklama