.

Legendy k sobě patří! Festival Okoř, jeho 15. výročí a umělci s ním spjatí. To vše v sobotu 22. srpna. Vstupenky stále v předprodeji.

Novinky

Legendy k sobě patří! Festival Okoř, jeho 15. výročí a umělci s ním spjatí. To vše v sobotu 22. srpna. Vstupenky stále v předprodeji.

Legendy legendě. Tak by se dal stručně charakterizovat letošní jubilejní 15. ročník Festivalu Okoř, který se kromě kulatých narozenin bude pyšnit i dalšími výjimečnými vystoupeními.

okor

Třeba koncert Tomáše Kluse, jeden z několika posledních na delší čas, vystoupení Mira Žbirky, na podzim bude mít pouze jediný charitativní koncert, společný koncert Lenky Filipové a Lenny, matky s dcerou hrající navzájem svoje písně, atd.

Co znamená Festival Okoř pro Lenny? „Srpnový Festival Okoř je pro mne legenda. První ročník se konal, když mi bylo osm let a já se jen obdivně dívala na plakáty. Teď mám možnost číst i svoje jména a navíc si užiju hraní společně s mamkou na jednom podiu. Paráda! Budeme vystupovat společně s mojí mamkou a hrát skladby její, moje, starší i nové. Celkově to bude hodně pestré,“ vysvětluje Lenny.

Na letošním programu si pořadatelé dali obzvlášť záležet. Až na jednu výjimku zde všichni už několikrát vystoupili, pro mnohé z nich dokonce znamenal zdejší koncert pomyslný začátek jejich hudební kariéry.

V sobotu 22. srpna zde vystoupí: Chinaski (již po osmé), Tomáš Klus (po šesté), MIG 21 (po osmé), Miro Žbirka (po třetí), Michal Hrůza (po páté), Aneta Langerová (po třetí), Vypsaná FiXa (po páté), Lenka Filipová & Lenny (obě po druhé), nováčkem bude duo Space Junkie.

„Jako každý rok se na všechny návštěvníky velmi těšíme a jen připomínáme, prosíme, aby si pořídili vstupenky s dostatečným předstihem. Je nám velmi líto všech, jež kdy dorazili na Festival v den konání a my už pro ně neměli žádné vstupenky. Snažíme se totiž o dodržení maximálního komfortu pro všechny ve festivalovém areálu a tudíž o dodržení rozumné kapacity tak, aby se nečekalo dlouho na toaletu nebo občerstvení,“ doplňuje Hanka Petřinová, pořadatelka Festivalu Okoř.

Předprodej na FESTIVAL OKOŘ odstartoval 1. června v síti Ticketportal. Tradičně bude zajištěna kyvadlová doprava z Prahy a Kladna, využít lze i prázdninový vlak. Pravidelně aktualizované informace naleznete na úplně nových webových stránkách www.festivalokor.cz a www.facebook.com/festivalokor.

   
16.06.2015 - Redakční novinky - autor: (red)

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme